Poddębice. Małe dziecko zatrzaśnięte w aucie. Na pomoc ruszyli policjanci i strażak ochotnik

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Jedidja /zdjęcie ilustracyjne

Zatrzasnęła auto z synkiem w środku

Zatrzasnęła w aucie 10-miesięcznego synka. Przez pół godziny bezskutecznie próbowała wybić szybę. Oto finał

2022-10-14 12:35

Do poddębickiej (woj. łódzkie) jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kobiety, która uderzała kamieniem w szybę auta. Okazało się, że kobieta próbowała dostać się do swojego samochodu, w którym zostało zatrzaśnięte jej 10-miesięczne dziecko. Z pomocą przyszła policja i strażak ochotnik. Oto szczęśliwy finał tej historii.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (13 października). Ktoś zgłosił do poddębickiej jednostki policji, że kobieta uderza kamieniem w szybę zaparkowanego auta. Okazało się, że kobieta próbowała dostać się do swojego samochodu, w którym było zatrzaśnięte niemowlę. "Mama dziecka potrzebowała pomocy. Policjanci przyjechali pod wskazany adres. Na parkingu w rejonie Urzędu Gminy w Dalikowie zastali przerażoną kobietę, która oświadczyła, że wracała z wizyty kontrolnej u lekarza. Zapinając synka w foteliku, pozostawiła kluczyki w stacyjce. Po zamknięciu drzwi samochód automatycznie zablokował dostęp do wnętrza. Kobieta bezskutecznie próbowała wybić szybę kamieniem. Trwało to około 30 minut, a przestraszone dziecko płakało" - opisuje sierż.sztab. Sylwia Kaźmierczak z poddębickiej policji.

W tym samym czasie na miejscu zdarzenia pojawił się strażak z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Mundurowi wspólnymi siłami wybili tylną lewą szybę i otworzyli samochód. Sprawdzili ogólny stan dziecka.

"W ramionach mamy niemowlę natychmiast się uspokoiło. Kobieta podziękowała za pomoc i ponownie poszła do lekarza, aby zbadał synka po tej niespodziewanej i stresującej sytuacji. Wszystko skończyło się szczęśliwie" - dodaje policjantka.

Sonda
Zdarzyło Ci się kiedykolwiek zatrzasnąć auto z kluczykami w środku?
Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany