Drzwi pilnują funkcjonariusze, a samoobsługowe automaty zostały zaplombowane

i

Autor: Patrycja Szynter/Radio ESKA Drzwi pilnują funkcjonariusze, a samoobsługowe automaty zostały zaplombowane

Podejrzany sklep na rogu Nawrot i Sienkiewicza zamkniety przez sanepid. Czy sprzedawane tam były dopalacze?

2016-02-23 18:24

Pracownicy sanepidu w asyście policji zamknęli dziś (23 lutego) sklep na rogu Nawrot i Sienkiewicza w Łodzi. Można w nim było kupić podejrzane substancje - czy były to dopalacze?

Sklep z podejrzanymi substancjami, który pojawił się w lutym w centrum Łodzi, po zignorowaniu kolejnych zakazów sprzedaży, został zamknięty. Drzwi pilnują funkcjonariusze, a samoobsługowe automaty zostały zaplombowane. - W ten sposób można działać, kiedy mamy podejrzenie, że są to dopalacze, czyli środki zastępcze. Takie podejrzenie było, to nam ustaliła policja - osoby, które kupowały zostały zatrzymane przez policję i wręcz mówiły, że są to dopalacze - mówi reporterce Radia ESKA Patrycji Szynter powiatowy inspektor sanitarny w Łodzi Urszula Jędrzejczyk.

Zobacz też: Świńska grypa w łódzkim: 32 osoby z wirusem A/H1N1

Na miejscu była reporterka Radia ESKA Patrycja Szynter:

Drzwi pilnują funkcjonariusze, a samoobsługowe automaty został...#Łódź Podejrzany sklep na rogu Nawrot i Sienkiewicza zamknięty przez sanepid. Czy sprzedawane tam były dopalacze? Więcej: http://lodz.eska.pl/newsy/podejrzany-sklep-na-rogu-nawrot-i-sienkiewicza-zamkniety-przez-sanepid-czy-sprzedawane-tam-byly-dopalacze/116017

Posted by ESKA INFO Łódź on 23 luty 2016

Substancje sprzedawane w sklepie na rogu Nawrot/Sienkiewicza w laboratorium

Zabezpieczonych zostało około 70 sztuk saszetek z podejrzanymi substancjami. - Pobrane z automatu próbki natychmiast poszły do badań. Jeżeli będę miała wynik i potwierdzenie moich podejrzeń, oprócz tego, że zostanie nałożona kara pieniężna, to jeszcze będzie doniesienie do prokuratury o przestępstwie - zapowiada Urszula Jędrzejczyk.

Więcej o akcji zamknięcia sklepu w materiale reporterki Radia ESKA Patrycji Szynter, posłuchajcie:

A każdy kto podejrzewa, że w którymś ze sklepów sprzedawane są dopalacze może zgłosić ten fakt do łódzkiego sanepidu, na policję albo do straży miejskiej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany