Mężczyznę cechuje charakterystyczny chód - porusza się szybko pochylony do przodu

i

Autor: KWP Łódź Mężczyznę cechuje charakterystyczny chód - porusza się szybko pochylony do przodu

Policja wciąż poszukuje Sebastiana Jackowskiego [ZDJĘCIE]. Mężczyzna może być agresywny [AKTUALIZACJA]

2016-09-19 13:37

Łódzka policja poszukuje 29-letniego Sebastiana Jackowskiego, który w kwietniu wyszedł z Domu Opieki Społecznej, od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna jest pobudliwy, potrafi nagle wybuchać agresją.

AKTUALIZACJA: 20 września 2016, godz. 15.25

Policja odwołała komunikat o zaginionym. Jak poinformował zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, udało się ustalić miejsce jego pobytu.


Sebastian Jackowski 18 kwietnia rano opuścił Dom Opieki Społecznej w Łodzi przy ulicy Kosynierów Gdyńskich i dotychczas nie nawiązał kontaktu. Mężczyznę cechuje charakterystyczny chód - porusza się szybko pochylony do przodu, mówi również bardzo szybko i niewyraźnie. Jak podaje w komunikacie policja, 29-latek jest bardzo pobudliwy, wybuchowy, potrafi nagle wybuchać agresją.

Czytaj też: Pedofil umówił się z 14-latką w Manufakturze. Tam złapała go policja

Rysopis mężczyzny: wzrost 186 cm, waga 72 kg, sylwetka szczupła, włosy bardzo krótkie proste ciemny blond, twarz szczupła – pociągła, prostokątna.     

Znaki szczególne: posiada widoczne krzywizny nóg (kolana do środka), lekko zgarbiony, niewyraźna mowa, nietypowy chód.

Ubiór: bluza koloru granatowego, koszulka typu t-shirt z krótkim rękawem koloru granatowego, spodenki koloru szarego do kolan, buty sportowe sznurowane.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji przy ulicy 3-go Maja 43 lub telefonicznie z dyżurnym pod numerem telefonu: (042)665-27-91 lub (042)665-24-59.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany