Policyjna interwencja zakończona w… FONTANNIE! Radiowóz utknął w niej na KILKA GODZIN

2020-07-12 9:44 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Policyjna interwencja zakończona w… FONTANNIE! Radiowóz utknął w niej na KILKA GODZIN
Autor: MJ-S fot. poglądowe

Niecodzienny finał policyjnej interwencji w Kutnie. Radiowóz zapadł się w fontannie! Pojazd przez kilka godzin stał unieruchomiony. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (12 lipca) w centrum miasta. Mundurowi przyjechali uspokoić grupę awanturujących się osób.

Jak informuje lokalny portal panoramakutna.pl do niecodziennego zdarzenia z udziałem radiowozu doszło w sobotę (11 lipca) wieczorem. Wówczas do centrum miasta przyjechał policyjny radiowóz – mundurowi zostali bowiem wezwani do awantury kilku osób w okolicach fontanny.

- Radiowóz nie został zaparkowany obok, tylko mundurowi z impetem mieli wjechać na płyty fontanny, które pod naporem zapadły się – informuje portal panoramakutna.pl powołując się na świadków zdarzenia.

Ludzie w popłochu uciekli z placu zabaw. Groza w Aleksandrowie Łódzkim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Finalnie radiowóz utknął w fontannie. Przez kilka godzin trwała akcja jego wyciągania z miejskiej infrastruktury. Około 2.00 w nocy przy użyciu specjalistycznego sprzętu samochód udało się wyciągnąć. Wszystko wskazuje na to, że radiowóz nie został uszkodzony, bo policjanci odjechali nim na komendę. Zniszczeniu uległa za to część infrastruktury miejskiej fontanny. Jak informuje kutnowski portal, teren został zabezpieczony taśmami.