Poszukiwany złodziej ze sklepu muzycznego na Piotrkowskiej!

2021-07-29 8:47
Poszukiwany złodziej ze sklepu muzycznego na Piotrkowskiej!
Autor: Policja /KWP Łódź

Łódzka policja poszukuje mężczyzny, który wszedł do sklepu muzycznego przy ul. Piotrkowskiej i wykorzystując chwilę nieuwagi pracowników, ukradł wzmacniacz. Widzieliście go?

Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2021 r około godziny 19. Do sklepu muzycznego przy ul. Piotrkowskiej wszedł około 40-letni mężczyzna i po chwili, wykorzystując nieuwagę pracowników, schował do reklamówki wzmacniacz do gitary elektrycznej i wyszedł z salonu. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Jak widać na zdjęciach, mężczyzna ma ciemne blond włosy. W chwili kradzieży ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w biało czarne paski, granatowe długie spodnie oraz szare buty.

Zaginięcie Oli i Michała w Majkowicach
Poszukiwany złodziej ze sklepu muzycznego na Piotrkowskiej!
Autor: Policja /KWP Łódź

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 10 51 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowy z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi 47 841 14 00 lub 47 841 14 01. Telefon alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE