Praca w Łodzi i regionie. HUNTLY.PL w łatwy sposób kojarzy pracownika z pracodawcą! Sprawdź, jak to działa!

2020-07-27 17:11 Artykuł sponsorowany
Praca w Łodzi i regionie. HUNTLY.PL w łatwy sposób kojarzy pracownika z pracodawcą! Sprawdź, jak to działa!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. nastya_gepp

Jesteś z Łodzi lub okolic i szukasz pracy w swoim regionie? A może poszukujesz pracownika? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy Ci portal Huntly.pl, który w łatwy i przejrzysty sposób kojarzy pracowników z pracodawcami. Wystarczą trzy proste kroki. Sprawdź na własnej skórze, jak to działa!

Kamil i Piotr nie tak dawno sami szukali pracowników do swoich zespołów. - Okazało się, że CV spływały w dziesiątkach, ale tylko kilku z kandydatów, którzy wyrazili chęć w procesie rekrutacji, spełnia podstawowe warunki. Finalnie na rozmowę zostało zaproszonych pięć osób - przyszła jedna. Szok i niedowierzanie. Jak odszukać pracownika, który spełnia wymagania, posiada odpowiednie doświadczenie i wykształcenie. Być może nie wpadł na ogłoszenie, albo nie wysłał CV, bo w siebie nie wierzy? - zadawali sobie pytania.

W końcu postanowili stworzyć platformę, która w prosty i skuteczny sposób kojarzy ze sobą pracowników i pracodawców - Huntly.pl.

Kamil i Piotr są z Łodzi, dlatego to właśnie tu zaczynają działalność, obejmując w pierwszej kolejności województwo łódzkie. - Główny Urząd Statystyczny, podając nowe dane dotyczące stopy bezrobocia w Polce informuje, że po wybuchu pandemii liczba osób bez pracy rośnie. Tak jest także w naszym województwie, od którego zaczynamy ten projekt. Pragniemy też poznawać rynek w innych rejonach Polski, nie wykluczone, że rozszerzymy swoje działanie - zapowiadają.

Jak działa Huntly.pl?

Najważniejszym założeniem Huntly.pl jest szybkie kojarzenie pracowników z pracodawcami i na odwrót. Bez wysyłania CV do dziesiątek firm i oczekiwania na odpowiedź.

Tutaj logujesz się i uzupełniasz swój profil, wypełniając specjalny formularz. W dodatku zupełnie za darmo.

- Ważne, aby w swoim profilu uzupełnić jak najwięcej danych. Coś, co dla nas wydaje się oczywiste, może wcale takie nie być. Im więcej napiszemy o sobie, swoim doświadczeniu, wykształceniu, przebytych kursach czy stażach, tym bardziej „łakomym kąskiem” staniemy się na rynku pracy - radzą założyciele Huntly.pl.

Panowie pomyśleli także o pracodawcach. - Sami wiemy, ile kosztowały nas ogłoszenia o tym, że poszukujemy osób na dane stanowisko. Nie chcemy, aby użytkownicy naszego portalu płacili za kota w worku. Każdy pracodawca rejestruje się zupełnie bezpłatnie. Ma dostęp do CV, które wygodnie filtruje według różnych kryteriów. W momencie, kiedy spodoba mu się konkretny profil pracownika, może otrzymać dostęp do jego danych teleadresowych po wpłaceniu 10 złotych. To żaden koszt i zdaje sobie z tego sprawę, każdy kto choć raz szukał pracownika. W ten oto łatwy i szybki sposób dostanie namiar na konkretnego kandydata, który spełnia jego oczekiwania - wyjaśniają działanie portalu.

Huntly.pl to również praca dodatkowa i oferty dla freelancerów

Huntly.pl to również praca dodatkowa i oferty dla freelancerów
Autor: pixabay.com, CC0 fot. lukasbieri

Portal przydatny jest także dla freelancerów oraz osób, które chętnie połączą dotychczasową pracę z dodatkową. Poza tym istnieje szansa, że dzięki Huntly.pl znajdziemy nowe, bardziej dochodowe zajęcie. - To naprawdę chwila rejestracji, która może odmienić nasze życie zawodowe, czego wszystkim życzymy z całego serca - mówią Kamil i Piotr.

Portal cały czas się rozwija, a dzięki współpracującym z nim firmom, użytkownicy mogą przy rejestracji liczyć również na bonusy.

- Wiele znanych dla Łodzian firm wyraziło wielką chęć i przejawiło zaangażowanie do współpracy z nami. Dzięki temu wiemy, jak potoczyły się losy "naszych" kandydatów, użytkowników Huntly.pl. To naprawdę wspaniałe uczucie wiedzieć, że ktoś dzięki nam rozwiązał duży problem, jakim jest niewątpliwie brak pracy - mówią założyciele Huntly.pl.

Ty również możesz przekonać się, jak to działa! Wejdź na www.huntly.pl i sprawdź szczegóły.

HUNTLY.PL w łatwy sposób kojarzy pracodawcę z pracownikiem! Sprawdź, jak to działa!
Autor: materiały promocyjne Link: https://huntly.pl/

Artykuł sponsorowany