Próbował wyrwać pień drzewa. Mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik

i

Autor: KSRG OSP Biała Rawska Próbował wyrwać pień drzewa. Mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik

Dramat w Woli-Chojnata

Próbował wyrwać pień drzewa. Mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik

Dramat w miejscowości Wola-Chojnata w powiecie rawskim. Do tragicznego wypadku doszło 3 października po godzinie 15. Podczas prac polowych ciągnik przygniótł mężczyznę. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, nie udało się uratować poszkodowanego.

Koszmarny wypadek. Mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 3 października w miejscowości Wola-Chojnata w powiecie rawskim.Jak informuje KSRG OSP Biała Rawska, 67-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Do wypadku doszło po godzinie 15.

- 67-latek próbował wyrwać pień drzewa, używając do tego traktora. W trakcie manewrowania ciągnik przewrócił się, przygniatając kierującego - poinformował rzecznik Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Jędrzej Pawlak.

W akcji ratunkowej wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, na miejscu interweniowało także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, jednak poszkodowanego nie udało się uratować.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Piątkowska: Rachunki za prąd mogą być większe niż czynsz za mieszkanie [Express Biedrzyckiej]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają