Samochód sportowy Syrma

i

Autor: UMŁ Samochód sportowy Syrma

Projektant futurystycznego auta Syrma wrócił z firmą do Łodzi. ZOBACZ WIDEO z prezentacją samochodu!

2016-05-20 16:55

Po wielu zagranicznych sukcesach, Jacek Chrzanowski, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych wybrał Łódź na główną siedzibę biura pracowni graficznej. ZOBACZ stworzony przez niego futurystyczny samochód Syrma! Robi wrażenie...

Po wielu zagranicznych sukcesach, Jacek Chrzanowski, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych wybrał Łódź na główną siedzibę biura pracowni graficznej. One One Lab to pracownia projektowa o charakterze międzynarodowym, specjalizująca się głównie w projektowaniu transportu, m.in. autobusów, samochodów, pociągów, helikopterów czy jachtów. Ponadto zajmować się będzie również tworzeniem wzorów przemysłowych, grafiki użytkowej, architektury wnętrz oraz mody. Jacek Chrzanowski współtworzył m.in. futurystyczny sportowy samochód Syrma, który zdobył w ubiegłym roku uznanie na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Genewie.

EC1 będzie gościło słynną wystawę o Leonardo da Vinci. ZOBACZCIE galerię zdjęć!

W łódzkiej pracowni Jackowi Chrzanowskiemu towarzyszą m.in. Aldo H. Shurmann, pochodzący z Meksyku lead designer oraz Reza Shahla - irański projektant. Zespół liczy łącznie 11 osób. Pracownia współpracuje również z innymi projektantami pochodzącymi z całego świata.

ZOBACZ niezwykłe, futurystyczne auto stworzone przez Chrzanowskiego:

Artyści wybrali Łódź ze względu na jej kreatywny charakter wspierający innowacyjność, postęp i rozwój. Są otwarci na współpracę z młodymi twórcami ale i przedsiębiorcami, pełnymi ciekawych pomysłów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany