Przez przypadek zajrzał na sąsiednią posesję. W garażu znalazł ciało w stanie rozkładu i czaszkę!

i

Autor: SHUTTERSTOCK (2) Mieszkaniec miejscowości Chochło Pierwsze pod Pabianicami znalazł w garażu na sąsiedniej posesji czaszkę i zwłoki w stanie rozkładu, zdj. ilustracyjne

Policja wyjaśnia, czy doszło do zbrodni

Przez przypadek zajrzał na sąsiednią posesję. W garażu znalazł ciało w stanie rozkładu i czaszkę!

2024-04-05 23:05

Mieszkaniec miejscowości Chochło Pierwsze pod Pabianicami znalazł w garażu na sąsiedniej posesji czaszkę i zwłoki w stanie rozkładu. Mężczyzna zajrzał tam wiedziony ciekawością w środę, 27 marca, ale zobaczył, że drzwi do metalowego garażu są uchylone i wszedł do środka. Po odkryciu ciała poinformował policję, która wszczęła w tej sprawie postępowanie.

Chechło Pierwsze. Ciało w stanie rozkładu i czaszka w garażu

Ciało w stanie rozkładu i czaszka zostały znalezione w garażu na prywatnej posesji w miejscowości Chechło Pierwsze pod Pabianicami. Do tragicznego odkrycia doszło w środę, 27 marca, przed godz. 13.40, gdy zajrzał tam przez przypadek mieszkający nieopodal mężczyzna. Świadek zobaczył, że drzwi do znajdującego się na terenie metalowego garażu są uchylone, więc z ciekawości zajrzał do środka, ujawniając czaszkę i zwłoki w ubraniu. Chwilę później wezwał na miejsce policję.

Dalsza część tekstu poniżej.

Wysadził parafię, dostał 6 lat

Stan ciała nie pozwalał ani na ustalenie tożsamości, ani nawet płci tej osoby - trwają czynności identyfikacyjne. W ramach śledztwa ujawniliśmy na razie, że tę posesję przed paroma laty zamieszkiwał jakiś mężczyzna, natomiast nie wiemy jeszcze, kto jest właścicielem terenu - wyjaśnia starsza sierżantka Marta Bączyk z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

O sprawie napisał wcześniej portal Zyciepabianic.pl.