Radny wszedł do budynku, by zostawić ulotki. Został poważnie ranny, nawet ratownicy nie dali rady mu pomóc

i

Autor: KRYSTIAN OLSZEWSKI / SUPER EXPRESS, Shutterstock Radny miejski z Piotrkowa Trybunalskiego został poważnie ranny, gdy roznosił swoje ulotki wyborcze. Jan Dziamdziora wszedł do budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, ale gdy przeszedł przez następne drzwi, wpadł do piwnicy, 2 m w dół, zdj. ilustracyjne

Niesłychany wypadek mężczyzny!

Radny wszedł do budynku, by zostawić ulotki. Został poważnie ranny, nawet ratownicy nie dali rady mu pomóc

2024-03-20 14:22

Radny miejski z Piotrkowa Trybunalskiego został poważnie ranny, gdy roznosił swoje ulotki wyborcze. Jan Dziamdziora wszedł do budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, ale gdy przeszedł przez następne drzwi, wpadł do piwnicy, 2 m w dół. Poszkodowanego nie byli w stanie wyciągnąć nawet ratownicy medyczni, dlatego na miejsce musieli przyjechać strażacy.

Piotrków Trybunalski. Radny poważnie ranny. Wpadł do piwnicy

Jan Dziamdziora, radny miejski w Piotrkowie Trybunalskim, został poważnie ranny, gdy wpadł do piwnicy jednego z budynków - informuje radio Strefa FM. 21 marca mężczyzna roznosił ulotki przed wyborami samorządowymi i wszedł do obiektu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Po wejście do klatki radny skierował się do najbliższych drzwi, ale okazało się, że prowadzą one do piwnicy, wskutek czego Dziamdziora spadł z wysokości ok. 2 metrów.

Jak relacjonuje mężczyzna, ratownicy medyczni nie byli go w stanie wyciągnąć, więc konieczna była interwencja straży pożarnej. Mundurowi ułożyli go na noszach i przetransportowali na górę czymś w rodzaju wyciągarki. Radny przebywa w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim do tej pory, ale nie zamierza się wycofywać z udziału w wyborach samorządowych.

Kandydat prawicy PRZEGRA wybory prezydenckie! - prof. Rafał CHWEDORUK