Przeżyli chwile grozy. Ich łódź przewróciła się na środku Zalewu Sulejowskiego

2019-08-12 14:27
Byli przemarznięci i wyczerpani. Ich łódź przewróciła się na środku Zalewu Sulejowskiego
Autor: Policja /KWP Łódź

Byli przemarznięci i wyczerpani. Ich łódź przewróciła się na środku Zalewu Sulejowskiego. Nie wiadomo, jak by się to skończyło, gdyby nie pomoc wodnego patrolu policji.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Funkcjonariusze podczas patrolowania zbiornika wodnego zauważyli na środku tafli przewrócony jacht żaglowy. Okazało się, że z uwagi na silny wiatr łódź przewróciła się, a osoby znajdujące się na łodzi wpadły do wody.

- Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Podjęli na pokład policyjnej łodzi kobietę i mężczyznę. Oboje byli zmarznięci, zdenerwowani i zmęczeni. Zarówno 57-latka, jak i jej mąż nie wymagali hospitalizacji. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze. Policjanci przetransportowali parę na brzeg a ich żaglówkę odholowali - opisuje policja i przestrzega, by nie przestrzegać zasad bezpieczeństwa i nie lekceważyć żywiołu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE