Przyjdź do Misztala! On dopiero po odbiorze kluczy zapłacić pozwala! Nowoczesne mieszkania czekają!

i

Autor: materiały promocyjne

Przyjdź do Misztala! On dopiero po odbiorze kluczy zapłacić pozwala! Nowoczesne mieszkania czekają!

2020-10-28 7:11

Ekskluzywne osiedle budynków czterorodzinnych czy funkcjonalne mieszkanie w bloku na zamkniętym osiedlu? Wśród inwestycji Piotra Misztala zlokalizowanych na łódzkim Olechowie, swoją ostoję znajdą zarówno ci, którzy marzą o przestronnym, superkomfortowym mieszkaniu w nowoczesnym bloku, jak i wymagający klienci, którzy z pewnością docenią niestandardowe połączenie bezpieczeństwa, które zapewnia mieszkanie na osiedlu i komfortu, jaki daje własny dom. Obie inwestycje będą oddane do użytku w 2021 roku. Mieszkania już od 5900 zł za m2. Do każdego pralka i suszarka gratis oraz atrakcyjne zniżki i vouchery na wyposażenie!

Inwestycja mieszkania Hetmańska etap II cz. III

W zlokalizowanych przy ul. Maksa Bauma blokach mieszczą się mieszkania 1-,2-,3-pokojowe

i

Autor: materiały promocyjne

Nowa inwestycja przy ul. Maksa Bauma to budynki B36 i B37, które powstają w tej samej linii, co obecne bloki. Jeden z nich zaprojektowano między budynkami B19 i B20, a drugi za Galerią Hetmańską obok budynku B21. Budynki będą posiadały cztery kondygnacje naziemne, bez kondygnacji podziemnej. Na terenie ogrodzonym zaplanowano miejsca postojowe naziemne lub pod wiatą.

Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność

i

Autor: materiały promocyjne

W blokach mieszczą się mieszkania 1-,2-,3-pokojowe o pow. od 33 do 77 m² z komórkami lokatorskimi na piętrze, na którym znajduje się mieszkanie. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność, oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub loggii o powierzchni od 6 do 16 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 20 do 440 m². Dodatkowo, każdy z bloków zostanie wyposażony w cichobieżne windy. Na terenie osiedla przewidziane są  również place zabaw dla dzieci.

Na terenie osiedla przewidziane są  również place zabaw dla dzieci.

i

Autor: materiały promocyjne

Termin oddania do użytku został zaplanowany na lipiec 2021 r.

Inwestycja Leśna Polana, ul. Moryca Welta

Nowe ekskluzywne osiedle budynków czterorodzinnych jest niestandardowym projektem przeznaczonym dla najbardziej wymagających klientów. Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu. Prywatny ogrodzony teren, na którym powstanie kompleks 11 budynków czterorodzinnych z garażami oraz miejscami postojowymi.

Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą i bezpieczeństwem mieszkania na osiedlu

i

Autor: materiały promocyjne

W każdym z domów zaprojektowano po cztery mieszkania jednopoziomowe o powierzchni od 84 m2 do 117 m² z prywatnymi ogródkami, obszernymi tarasami i balkonami. Każde z nich posiada komfortowy salon, duże panoramiczne okna, które zapewnią doskonałe nasłonecznienie, a taras z ogródkiem zapewni mieszkańcom komfort codziennego użytkowania.

Na terenie osiedla zaplanowano również dwa nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla dzieci.

Wewnętrzna uliczka na terenie zamkniętym tworzy klimat cichej i spokojnej okolicy, na którym przewidziane zostały również miejsca postojowe dla mieszkańców oraz gości. Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz rozległe tereny zielone dają możliwość spędzania wolnego czasu blisko domu.

Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz rozległe tereny zielone dają możliwość spędzania wolnego czasu blisko domu

i

Autor: materiały promocyjne

W pobliżu znajdują się obiekty usługowe tj. apteki, przychodnie medyczne, centrum handlowe, poczta. Niewątpliwym atutem jest wysokorozwinięta komunikacja, blisko do tras wyjazdowych i węzła autostrady A1, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, ścieżki rowerowe.

Termin oddania do użytku został zaplanowany na IV kwartał 2021 roku.

Teraz do każdego mieszkania pralka i suszarka GRATIS oraz atrakcyjne zniżki i vouchery na wyposażenie!

CEM-MIX Piotr Misztal

i

Autor: materiały promocyjne

Szczegóły na stronie: www.hetmanska-opolczyka.pl

Biuro sprzedaży: Łódź, ul. Maksa Bauma 3

Numer tel.: 502-293-377 lub 606-909-035

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają