Przyjechał z innego województwa, by przeprowadzić remont. Do domu już nie wrócił!

i

Autor: 6595153/cc0/Pixabay.com 49-letni mężczyzna zginął na miejscu, po tym jak spadł z dachu 4-piętrowego bloku w Zduńskiej Woli, zdj. ilustracyjne

Tragiczna śmierć 49-latka

Przyjechał z innego województwa, by przeprowadzić remont. Do domu już nie wrócił!

2023-09-15 15:52

49-letni mężczyzna zginął na miejscu, po tym jak spadł z dachu 4-piętrowego bloku w Zduńskiej Woli. Razem z kilkoma innymi osobami prowadził tam prace dekarskie, ale z nieznanych jak na razie przyczyn w ich trakcie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Zmarły był mieszkańcem województwa śląskiego. Przyczyny i okoliczności jego śmierci wyjaśnia prokuratura.

Śmiertelny wypadek 49-latka. Spadł z dachu w Zduńskiej Woli

Prace dekarskie prowadzone na dachu bloku w Zduńskiej Woli zakończyły się tragicznym wypadkiem i śmiercią 49-latka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 września, przed godz. 10, gdy zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do tamtejszej policji. Na miejsce zadysponowano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a służby medyczne prowadziły jeszcze reanimację poszkodowanego, ale na próżno - mieszkaniec województwa śląskiego zginął na miejscu. - Mężczyzna spadł z dachu 4-piętrowego bloku, gdzie prowadził prace razem z kilkoma innymi osobami. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak to się stało, że doszło do wypadku - wyjaśni to postępowanie - informuje Paulina Matysiak z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Śledztwo mundurowych w tej sprawie nadzoruje tamtejsza prokuratura rejonowa.

Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Tak wygląda miejsce pochówku Patryka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany