QUIZ. Czy należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście.

i

Autor: Shutterstock Wierzycie w przesądy? W dzisiejszych czasach to chyba głównie domena starszych osób, choć tradycja zakładania czerwonych podwiązek na studniówkę nadal się utrzymuje

Co wynika z tych zabobonów?

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

2024-02-09 5:00

Wierzycie w przesądy? W dzisiejszych czasach to chyba głównie domena starszych osób, choć tradycja zakładania czerwonych podwiązek na studniówkę nadal się utrzymuje. Najbardziej znane zabobony trafiły do naszego najnowszego quizu. Które przynoszą szczęście, a które pecha? Jeśli wierzycie jeszcze w takie rzeczy, zapraszamy do zmierzenia się z naszymi pytaniami.

QUIZ. Przesądy i zabobony. Co przynosi szczęście, a co pecha?

Quiz to popularny rodzaj zabawy, który wymaga wysilenia szarych komórek. Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Należy pamiętać, że quizy często bywają podchwytliwe - nie mogą być za łatwe, aby zabawa była udana. Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?