Roksana Karolak Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2015 [ZDJĘCIA]

2015-07-20 19:37
Zwyciężczyni Roksana Karolak pochodzi ze Smardzewa, ale uczy się w Łodzi
Autor: Piotr Marczyk / IGO-ART Zwyciężczyni Roksana Karolak pochodzi ze Smardzewa, ale uczy się w Łodzi

W weekend, w Zoo Safari Borysew, miał miejsce finał konkursu Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2015. Koronę zdobyła Roksana Karolak ze Smardzewa.

Finał Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2015 miał miejsce w sobotę (18 lipca) w dość niezwykłych okolicznościach, bo w Zoo Safari Borysew. Korona trafiła w ręce 17-letniej Roksany Karolak ze Smardzewa, która jest uczennicą jednego z łódzkich liceów.  Drugie miejsce zajęła Magdalena Świątek z Opoczna, a trzecia była Angelika Wróblewska z Łodzi. Tytuł Miss Publiczności przypadł w udziale Kindze Mosek z Sieradza, natomiast nagrodę Miss Osobowości otrzymała Marta Kubiak z Łodzi, która zachwyciła jury swoim talentem wokalnym.

Na gali finałowej kandydatki zaprezentowały się w kilku odsłonach, m.in. w kolekcji ubrań projektantki Patrycji Plesiak, w kostiumach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz w kolekcji dziennej. Finał poprowadziła  Małgorzata Neuman, Miss Publiczności 2007, a podczas imprezy pojawili się tacy artyści jak Mateusz Grędziński, finalista The Voice Of Poland oraz Damian Skoczyk, finalista programu Mam Talent.

Zobacz zdjęcia z finału Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2015:

Oto fotorelacja z sobotniego Finału Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego. Wkrótce więcej zdjeć

Posted by Agencja Impresaryjna Igo-Art on 20 lipca 2015

Jak Wam się podoba wybór? Którą kandydatkę "obstawialiście"? Komentujcie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE