Odnaleźli miłość w programie

Rolnik szuka żony. Adrianna z Łodzi i Michał z Podlasia zakochani po uszy. 20-latka gotowa na przeprowadzkę

2022-11-23 7:55

Adrianna z Łodzi zdobyła serce Michała w programie "Rolnik szuka żony". Czy będzie ślub? Wiele na to wskazuje. Oboje przyznali, że są w sobie zakochani po uszy, co możemy obserwować w ostatnich odcinkach, a Michał odniósł się do tematu zaręczyn. 20-latka jest gotowa na przeprowadzkę na Podlasie.

24-letni Michał ze wsi Kalinówka-Basie na Podlasiu poszedł za głosem serca i spośród dwóch faworytek, Marty i Adrianny, wybrał tę drugą. Wbrew rodzicom, którym dobrze zaznajomiona z życiem na wsi Marta, bardzo się podobała. Michał, wybierając Adriannę, postawił jednak przede wszystkim na własne szczęście, co zdaje się opłaciło. 24-letniemu rolnikowi już po kilku dniach "sam na sam" z Adrianną zaczęły błyszczeć oczy, a kiedy przyjechał do niej z rewizytą, by poznać jej rodziców, oboje mówili już o miłości, która zrodziła się między nimi. Para komentuje, że czuje się, jakby znali się "od zawsze".

Tata Adrianny od razu dostrzegł szczęście w oczach córki, a bardzo kontaktowy Michał spodobał się jemu oraz żonie. Mama 20-latki martwi się, jak wytrzyma z dala od swojej jedynaczki, ale kibicuje zakochanej parze. A ta, jak komentuje w programie, ma wobec siebie poważne plany. Michał myśli o zaręczynach, ale chce, żeby wszystko przebiegało w swoim naturalnym tempie.

Z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" wynika, że Adrianna radzi sobie na wsi całkiem dobrze - nie straszne jej wczesne pobudki, wypasanie krów, czy jazda traktorem. Michał zdradził również, że rodzicie przekonali się do łodzianki.

20-latka potwierdza, że jest gotowa na przeprowadzkę na Podlasie i "stawiając wszystko na jedną kartę" zostawi dla ukochanego rodzinne miasto. W Michale bowiem znalazła cechy, których szukała u potencjalnego partnera: szczerość, wsparcie, poczucie humoru i wyrozumiałość.

Kim jest Adrianna, która postanowiła poszukać miłości w programie "Rolnik szuka żony"?

Jak już wiadomo, Adrianna jest łodzianką. 20-latka studiuje pedagogikę i bardzo lubi dzieci. Oprócz kursu animatorki dla dzieci, zrobiła też kurs na wychowawcę kolonii.

Co ciekawe, Adrianna spędziła 6 lat w klasie wojskowej jako dowódca szkoły. Jak czytamy w Expressie Ilustrowanym, łodzianka była też członkiem brygady strzeleckiej. 20-latka jest energiczna i jak widać, żadnej pracy się nie boi.

Sonda
Oglądałeś/aś odcinek finałowy 10. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i zwierzęta. Rolnik nie wyobraża sobie życia w mieście