Oliwierka otruła kolacja

i

Autor: Dariusz Kucharski/Super Express, Archiwum prywatne

Nowe fakty w sprawie tragedii

Rozmrożony posiłek zabił 4-letniego Oliwierka? Zaskakujące wyniki sekcji zwłok!

2023-02-10 18:34

Nowe fakty w sprawie tragedii w Wygnanowie (woj. łódzkie)! W środę, 8 lutego zmarł tam 4-letni Oliwierek, niepokojące objawy miała też reszta rodziny. Jak początkowo informowano, mogło dojść do zbiorowego zatrucia pokarmowego. Przeprowadzono już sekcję zwłok Oliwierka. Komunikat prokuratury może zaskoczyć.

Są wyniki sekcji zwłok 4-letniego Oliwierka z Wygnanowa. czy cała rodzina zatruła się mrożonką? Komunikat prokuratury może zaskoczyć

Jak mogło dojść do tej wielkiej tragedii? Trwa śledztwo w sprawie dramatu, który rozegrał się 8 lutego w miejscowości Wygnanów pod Opocznem w województwie łódzkim. Matka i trójka dzieci w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach czymś się zatruli, a najmłodszy w rodzinie, 4-letni Oliwierek niestety zmarł. Matka i dwójka dzieci trafili do szpitala, nic nie stało się tylko ojcu. Według wstępnych informacji rodzina mogła zjeść źle przechowywaną mrożonkę. Jak teraz informuje TVN24, Prokuratura Rejonowa w Opocznie wydała komunikat w sprawie tragedii w Wygnanowie. 10 lutego przeprowadzono sekcję zwłok zmarłego dziecka. Wyniki mogą zaskoczyć. Okazuje się, że sekcja nie dała odpowiedzi na pytania o to, jaka była przyczyna śmierci Oliwierka. Trzeba czekać na wyniki badań histopatologicznych oraz toksykologicznych.

"Dopiero po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych oraz toksykologicznych, biegły będzie mógł określić przyczynę zgonu. Na dzień dzisiejszy nie jest ona znana"

"Prokuratura Rejonowa w Opocznie prowadzi czynności w niezbędnym zakresie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci 4-letniego chłopca w dniu 8 lutego 2023r. w Wygnanowie tj. o czyn z art. 155kk. Jest to kwalifikacja wstępna, która może ulec modyfikacji w miarę czynionych ustaleń śledztwa. W toku przeprowadzonych dotychczas czynności przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono materiał dowodowy, przesłuchano świadków, a zwłoki zmarłego dziecka zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która została przeprowadzona w dniu 10 lutego 2023 roku. Dopiero po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych oraz toksykologicznych, biegły będzie mógł określić przyczynę zgonu. Na dzień dzisiejszy nie jest ona znana. Ze względu na wczesny etap postępowania nie sposób udzielić bliższych informacji w sprawie" - przekazała w komunikacie rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Magdalena Czołnowska.

Sonda
Czy cierpiałeś kiedyś na poważne zatrucie pokarmowe?
Zatrucie czy rotawirusy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany