Babcia weszła do studni w poszukiwaniu wnuczki i utknęła!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. kimshinkyu /zdjęcie ilustracyjne

Babcia weszła do studni w poszukiwaniu wnuczki i utknęła!

2021-08-10 11:36

75-letnia kobieta z gminy Rzeczyca weszła do studni w poszukiwaniu swojej 3-letniej wnuczki. Seniorka utknęła i na miejsce wezwani zostali strażacy.

Niebezpieczną interwencję opisują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeczycy w powiecie tomaszowskim. Wezwani zostali do seniorki, która weszła do studni w poszukiwaniu wnuczki. Kobieta utknęła na głębokości około ośmu metrów. "Z przekazanych od domowników informacji wynika, że 75-letnia babcia zeszła do studni samodzielnie, w poszukiwaniu swojej trzyletniej wnuczki i wtedy złożyła się pod nią składana aluminiowa drabina" - opisują strażacy.

Na szczęście obawy babci, że dziecko wpadło do studni nie potwierdziły się. 3-latka została znaleziona przez matkę za stodołą.

Fałszywy policjant ukradł emerytce oszczędności życia

Jak podają strażacy, po ich przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta jest przytomna. Strażacy zabezpieczyli ją za pomocą liny i wpuścili do studni rozkładaną drabinę, po której kobieta wyszła przy asekuracji ratowników. Następnie 75-latka została przekazana załodze Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Przypomnijmy, do dramatycznych wydarzeń doszło w miniony poniedziałek (9.08.2021) w Głownie. Tam, na jednej z posesji, do szamba wpadło 3-letnie dziecko. Dziewczyna w poważnym stanie trafiła do szpitala w Łodzi. CZYTAJ WIĘCEJ: Głowno. 2-letnie dziecko wpadło do szamba. Jest w ciężkim stanie

Nasi Partnerzy polecają