O tym, jak Łódź wypadła w serialu Bodo będzie można przekonać się już niebawem

i

Autor: Urząd Miasta Łodzi O tym, jak Łódź wypadła w serialu "Bodo" będzie można przekonać się już niebawem

Serial "Bodo" kręcony w Łodzi wkrótce w telewizji! [ZDJĘCIA]. Będziecie oglądać?

2016-02-17 14:51

Kręcone w Łodzi w czerwcu ubiegłego roku sceny do serialu pt. "Bodo" w końcu będzie można zobaczyć w telewizji. Premiera serialu o Eugeniuszu Bodo już 6 marca!

Serial o Eugeniuszu Bodo kręcony był w Łodzi m.in. na ul. Piotrkowskiej, Moniuszki czy Sienkiewicza. Łódź odegrała bowiem w życiu przedwojennego aktora dużą rolę. Przy ul. Piotrkowskiej 17 ojciec Eugeniusza Bodo prowadził kino, a później teatr, a sam Bodo spędził tu młode lata. Zdjęcia do serialu trwały pół roku. Ekipa filmowa, oprócz Łodzi, odwiedziła też między innymi Zgierz, Warszawę, Żyrardów, Milanówek, Modlin i Wrocław.

Zobacz też: Widzieliście już łódzki teledysk do "Jaśniej" Krzysztofa Zalewskiego? [WIDEO] Są tam Wasi znajomi?

13-odcinkowy serial produkuje TVP. Eugeniusza Bodo - w różnych etapach życia - grają Antoni Królikowski i łódzki aktor Tomasz Schuchardt. W filmie pojawią się też inne postacie wielkich przedwojennych twórców kina. Anna Próchniak gra Norę Ney, Roma Gąsiorowska - Zulę Pogorzelską, a Filip Bobek Aleksandra Żabczyńskiego.

O tym, jak Łódź wypadła w serialu będzie można przekonać się już niebawem. Premiera telewizyjna serialu o Eugeniuszu Bodo już 6 marca w TVP o godz. 20.25!

Więcej o serialu Bodo możecie poczytać na eska.pl!<<

To kilka kadrów z łódzkiego planu:

Posted by Łódź on 25 czerwca 2015
Posted by Łódź on 25 czerwca 2015
Posted by Łódź on 25 czerwca 2015
Posted by Łódź on 25 czerwca 2015

Będziecie oglądać? PISZCIE!

Nasi Partnerzy polecają