Siatkarki łódzkiej drużyny na śmieciarkach MPO. To kampania społeczna

i

Autor: fot. MPO Łódź Siatkarki łódzkiej drużyny na śmieciarkach MPO. To kampania społeczna

Siatkarki łódzkiej drużyny na śmieciarkach MPO. To kampania społeczna [ZDJĘCIE]

2016-02-11 12:30

Ruszyła nowa kampania MPO, w której udział biorą zawodniczki Budowlanych Łódź. Wizerunek siatkarek umieszczony na śmieciarkach ma zachęcić łodzian do segregacji odpadów.

- Któż, jak nie sportsmenki grające w najwyższej klasie rozgrywkowej, ma nieść przykład najmłodszym mieszkańcom naszego miasta? - pyta Artur Augustyn, szef Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Łodzi. I wyjaśnia: - Powierzchnie samochodów, które zostały oklejone zdjęciami zawodniczek, to bardzo dobry, mobilny nośnik reklamowy docierający każdego dnia do wielu jego mieszkańców.

Zobaczcie też: Zdjęcia na tramwajach i autobusach MPK Łódź zrobione przez łodzian


- Jesteśmy łódzką drużyną, silnie związaną z Łodzią i oprócz reprezentowania naszego miasta na arenie ogólnopolskiej w rozgrywkach sportowych, poczuwamy się do społecznej odpowiedzialności biznesu. Tak więc, jeśli możemy wspierać działania służb miejskich, to chcemy to robić - dodaje Marcin Chudzik, prezes Budowlanych Łódź.

Na plakatach, którymi oklejono ciężarówki są wizerunki Sylwii Pyci i Gabrieli Polańskiej. Przy współpracy z łódzką drużyną Budowlani Łódź, miejska spółka chce zachęcić mieszkańców miasta do zwrócenia uwagi na otaczające nas środowisko.