Skierniewice. 18-latka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach Skierniewice. 18-latka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie

Skierniewice. Nastolatka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie

2022-06-27 21:37

Do dramatu doszło w Skierniewicach (woj. łódzkie) w poniedziałek, 27.06.2022. Jak wynika z informacji przekazanych przez PAP, nastoletnia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu w wyniku potrącenia przez samochód dostawczy. Druga z potrąconych dziewczyn trafiła do szpitala. Jest w ciężkim stanie.

Skierniewice. 18-latka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło poniedziałek (27 czerwca) około godziny 19.00 na ul. Fabrycznej w Skierniewicach. Informację o wypadku potwierdził rzecznik Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Jak przekazuje Polska Agencja Prasowa, według wstępnych ustaleń dwie rowerzystki w wieku około 18 lat potrącił samochód dostawczy. Wezwane na miejsce wypadku służby prowadziły akcję reanimacyjną poszkodowanych nastolatek. Niestety, jednej z nich nie udało się uratować. Druga w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Skierniewicach.

Zobacz też: Piotrków Trybunalski. Zostawili w aucie 6-latkę i poszli do sklepu. Wszystkie okna zamknięte. "Nie chcieli jej budzić"

Wypadek w Skierniewicach. Utrudnienia

Droga w miejscu tragicznego wypadku jest całkowicie zablokowana. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Zobacz również: Maluszyn. 19-latek wskoczył do rzeki "na główkę", z wody wyciągnęli go znajomi. Nie czuł rąk ani nóg

Autobus wbił się w ciężarówkę w Ząbkach. Jedna osoba nie żyje
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?