Śmiertelny wypadek w Ossie. Zginął 27-letni motocyklista. Co się stało?

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Koszmarny wypadek w Łódzkiem

Ossa. Straszna śmierć 27-latka. W ogóle nie powinien wsiadać na motor. Jak do tego doszło?

2022-08-16 11:43

Tragiczny wypadek w Ossie pod Rawą Mazowiecką. Śmierć poniósł 27-letni kierowca motocykla. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy na motocykl. Policjanci pracowali na miejscu wypadku kilka godzin. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek w Ossie miał miejsce 14 sierpnia 2022 r. Dyżurny rawskiej policji został poinformowany o zdarzeniu około godziny 14:00. "Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 27-letni kierowca motocykla marki Suzuki, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący motocyklem, mieszkaniec powiatu rawskiego, poniósł śmierć na miejscu" - podaje mł. asp. Agata Krawczyk z rawskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie: Koń uciekł z zagrody. Uderzył w niego motocyklista. 30-latek nie żyje

Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy uprawniającego go do poruszania się tym pojazdem. Policjanci pracowali na miejscu wypadku kilka godzin. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Śmiertelny wypadek w Ossie. Zginął 27-letni motocyklista

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE