Koszmarny wypadek w Złakowie Kościelnym. BMW wjechało w pieszych

i

Autor: KP PSP Łowicz Koszmarny wypadek w Złakowie Kościelnym. BMW wjechało w pieszych

Koszmar w Złakowie Kościelnym. Kierowca bmw WJECHAŁ w pieszych [NOWE FAKTY]

2021-01-06 11:24

Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w miniony wtorek (5.01.2021) Złakowie Kościelnym (powiat łowicki). Przypomnijmy - kierowca BMW z nieznanych przyczyn wjechał w grupę pieszych idących po chodniku. Zginęły dwie osoby. Policja przekazała nowe ustalenia w tej sprawie.

Tragiczny wypadek w Złakowie Kościelnym. Nie żyją dwie osoby

To był czarny wtorek na drogach w województwie łódzkim. 5 stycznia, ok. godziny 15:00 rozpędzone bmw, za kierownicą którego siedział 25-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, wjechało z impetem w grupę pieszych przechadzających się chodnikiem. Niestety całe zdarzenie ma fatalny bilans. Portal Łowicz 24 przekazał, że ofiary śmiertelne to 47-letni mieszkaniec Łowicza oraz 64-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Lokalne media donoszą, że cała grupa wracała z pogrzebu.

Przeczytaj też: HORROR pod Kutnem. 17-letnia Klaudia zamordowała swoje nowo narodzone dzieciątko [FOTO]

Śmiertelny wypadek w Złakowie Kościelnym. Policja przekazuje nowe ustalenia

Kierujący BMW został natychmiast zatrzymany przez policjantów. Od mężczyzny funkcjonariusze pobrali krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Na miejscu pracowali też strażacy z OSP Złaków Kościelny, OSP Zduny, JRG Łowicz oraz 3 zespoły ratownictwa medycznego. 

Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratury. Portal Rmf24.pl, powołujący się na policjantów podał w środę (6.01.2021), że kierowca BMW był trzeźwy. Na ten moment nie wiemy, czy mężczyzna przekroczył prędkość. Do sprawy będziemy wracać. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - lodz.eskainfo@grupazpr.pl.

Opole: Winda RUNĘŁA W DÓŁ z 9. piętra! Dramatyczny wypadek na osiedlu AK.
Nasi Partnerzy polecają