Samobójca

i

Autor: Shutterstock Samobójca

Koszmar

Stanął w oknie i wyskoczył z czwartego piętra. Dramatyczne sceny rozegrały się w środku nocy

Do prawdziwie dramatycznych scen doszło w nocy w łódzkiej dzielnicy Bałuty. Mężczyzna stanął w oknie mieszkania na czwartym piętrze i wyskoczył. Przeżył upadek i błyskawicznie został przetransportowany do szpitala.

Dramatyczne sceny na Bałutach. Mężczyzna cudem przeżył

Dramatyczne sceny rozegrały się w nocy z 18 lutego, w łódzkiej dzielnicy Bałuty. Przy ulicy Berlińskiego doszło do prawdziwego dramatu. Po godzinie 22, na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który targnął się na własne życie. Mężczyzna wyskoczył przez okno mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze jednego z bloków.

Mężczyzna cudem przeżył upadek, gdy na miejsce dotarli ratownicy był przytomny i błyskawicznie został przetransportowany na oddział intensywnej terapii podaje i.pl. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną dramaty jaki rozegrał się w Łodzi.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 pokonackryzys.pl
  • W sytuacjach bezpośredniego zagrożenie dzwoń na numer alarmowy 112
Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?
Nasi Partnerzy polecają