Odliczanie do pierwszej w historii odsłony Supercrossu rozpoczęte!

i

Autor: mat. prasowe Odliczanie do pierwszej w historii odsłony Supercrossu rozpoczęte!

Supercross "King of Poland" w Łodzi. Trwa odliczanie do spektakularnych zawodów w Atlas Arenie

2016-10-10 18:51

Już 15 października w łódzkiej Atlas Arenie odbędą się zawody Supercross "King of Poland". To będzie niezapomniane show.

Swój udział w zawodach Supercross w Łodzi 15 października 2016 zapowiadają zawodnicy z całej Europy, a także USA i Australii. Tor przygotuje sam Freddy Verherstraeten, który tworzył tory na całym świecie oraz jest oficjalnym konstruktorem torów na Mistrzostwa Świata w Motocrossie. Dostarczy on wielu emocji zawodnikom, ale przede wszystkim widzom, bowiem dewizą Freddy’ego jest: "ma być bezpiecznie, ale show musi być spektakularne". Kto jak kto, ale projektant, który ma także w swoim dorobku także stworzenie torów do gry MX Rider na PS2, wie co mówi.

Zobacz też: Pierwsza wrotkarnia w Łodzi już otwarta!

Bilety na Supercross w Łodzi

Odliczanie do pierwszej w historii odsłony Supercrossu trwa! Bilety do nabycia od 25 kwietnia za pośrednictwem strony: www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Supercross w Łodzi - najszybszy wieczór w Atlas Arenie

Zainteresowanie zawodników z zagranicy uczestnictwem w Supercoss King of Poland jest bardzo duże i już teraz można powiedzieć, że walka o zwycięstwo będzie zacięta. Poza głównymi międzynarodowymi wyścigami rozegrane zostaną także klasy tylko dla polskich zawodników. Dodatkowo, jak zawsze, Sportainment szykuje dla widzów mocną niespodziankę, jednak o szczegółach będziemy informować nieco później. Jedno jest pewne – to będzie najszybszy wieczór w historii Atlas Areny!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany