Szok! Pijany lekarz przyjmował pacjentów. Potężna afera w Piotrkowie Trybunalskim

2021-10-12 18:00
Lekarz
Autor: Pixabay Kobieta w Piszu uwierzył w historię o lekarzu z Jemenu. Została oszukana. Zdj. ilustracyjne.

Afera w Piotrkowie Trybunalskim. Pijany lekarz przyjmował pacjentów na dyżurze. Do zdarzenia miło dojść 10 października. Przełożony medyka poinformował o sprawie policjantów. Gdy Ci przyjechali na miejsce, przebadali mężczyznę alkomatem. Wynik? Prawie dwa promile! Lekarz nie pracuje już w szpitalu, a ponadto za swój czyn odpowie karnie.

Piotrków Trybunalski: Pijany lekarz na dyżurze. Prawie dwa promile

Pijany lekarz przyjmował pacjentów na jednym z oddziałów Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie). O sprawie policjanci zostali poinformowani 10 października. Jak relacjonuje Polsat News, przełożony mężczyzny zadzwonił na komisariat, by poinformować o zaistniałym fakcie. Stróże prawa udali się na miejsce. Alkomat pokazał, że lekarz był kompletnie pijany - miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła śledztwo w sprawie narażenia pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jest to czyn z art. 160 par. 2 kodeksu karnego. To nie koniec gorzkich konsekwencji alkoholowych wyskoków lekarza z Piotrkowa! Jak poinformował dyrektor lecznicy Marek Konieczko, mężczyzna został zwolniony dyscyplinarnie ze stanowiska.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pić w miejscu pracy?
Grób motocyklisty, którego zabił pijany kierowca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE