Szukasz wystrzałowego prezentu na święta? Odwiedź strzelnicę C4 Guns

i

Autor: mat. partnera Szukasz wystrzałowego prezentu na święta? Odwiedź strzelnicę C4 Guns

Szukasz prezentu na Boże Narodzenie 2020? Odwiedź strzelnicę C4 Guns [KONKURS]

2020-12-14 9:44

2000 metrów kwadratowych powierzchni, 16 stanowisk i 80 jednostek broni palnej - tak prezentuje się strzelnica C4 Guns w Łodzi! Oprócz gigantycznej dawki adrenaliny można w niej zdobyć też... vouchery, które będą idealnym prezentem na Boże Narodzenie 2020!

Wystrzałowy prezent na święta Bożego Narodzenia

Szukanie świątecznych prezentów to dla wielu osób prawdziwe wyzwanie. Zamiast kolejnej płyty, perfum czy zegarka ofiaruj bliskim... niezapomniane przeżycia! Świetnym pomysłem na święta może być wspólny wypad na strzelnicę.

C4 Guns Łódź

C4 Guns Łódź to największa strzelnica w Łodzi. Miejsce powstało w 2018 roku. Można spróbować tam strzelectwa sportowego, dynamicznego, bojowego czy dowiedzieć się więcej o kolekcjonowaniu broni palnej. Z usług strzelnicy mogą skorzystać zarówno osoby, które mają już doświadczenie, jak i zupełnie początkujące.

Zobacz strzelnicę C4 Guns:

Pakiety strzeleckie C4 Guns

Pakiety strzeleckie to oferta idealna na prezent, albo pierwszą wizytę na strzelnicy. Można wykupić pakiet zarówno dla jednej osoby, jak i dla kilku osób. Strzelnica ma też specjalną ofertę na wieczory panieńskie i kawalerskie! Nie ma znaczenia, czy posiadasz własną broń czy nie. Ceny pakietów zaczynają się już od stu złotych. W ofercie są m.in. strzały z pistoletu, karabinu, strzelby,rewolweru, a także opieka instruktora.

W C4 Guns prowadzone są m.in. kursy strzeleckie, kursy dla pracowników ochrony, warsztaty dla zainteresowanych rozpoczęciem przygody z bronią czarnoprochową, kurs przygotowujący do uzyskania licencji prywatnego detektywa czy też seminarium na temat obrony koniecznej i jej prawnych aspektów. C4 Guns to również ośrodek szkoleń specjalistycznych dla cywili oraz służb mundurowych w zakresie strzelectwa bojowego, taktycznego czy medycyny pola walki prowadzony przez instruktorów z byłych jednostek specjalnych.

Wygraj wystrzałowy prezent na Gwiazdkę!

Weź udział w naszym świątecznym konkursie! Do wygrania będą 3 nagrody:

  •  Voucher ESKA Pakiet 61 - wartość 250 pln
  • Voucher ESKA Pakiet 41 - wartość 185 pln
  • Voucher ESKA Pakiet 21 - wartość 100 pln

Szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<.

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają