Takich Walentynek długo nie zapomną. Co specjalnego przygotowała IKEA i Port Łódź [WIDEO]

2021-02-23 15:25 Artykuł sponsorowany
IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy

Kasia i Dawid to zwycięzcy naszego walentynkowego konkursu, który przygotowaliśmy wraz z IKEA i Port Łódź. Ten wyjątkowy dzień nasi zwycięzcy celebrowali przy kolacji przy świecach, pięknie udekorowanym stole (przez dekoratora wnętrz) oraz dedykowanym menu, przyrządzonym i podanym przez profesjonalnych kucharzy.

Na przygotowanie romantycznej kolacji udaliśmy się razem z kucharzami i dekoratorami IKEA do Kasi i Dawida. To Kasia zaprosiła nam do siebie wysyłając zgłoszenie w konkursie. Zadanie było proste wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to właśnie w waszym domu powinna zostać urządzona walentynkowa kolacja. Bez wątpienia można powiedzieć, że Kasi odpowiedź nas zaskoczyła. Koniecznie obejrzyjcie wideo i zobaczcie jak to się stało, że to właśnie u tej pary wylądowaliśmy w Walentynki.

Na tym jednak nie koniec, bo nie tylko zwycięzcy konkursu mogli w ten nietypowy sposób spędzać Walentynki. IKEA oraz Port Łódź przygotowali także nagrody dodatkowe dla pięciu innych finalistów, którzy zdaniem jury najlepiej poradzili sobie z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Aby oni również mogli zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś wyjątkowym w Dzień Zakochanych. 5 finalistów otrzymało zestaw do stworzenia kolacji walentynkowej w domu z instrukcją krok po kroku od IKEA i Portu Łódź. W skład zestawu wchodziły produkty, dzięki którym mogli zbudować romantyczną atmosferę i elegancko podać kolację walentynkową.

IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy
IKEA i Port Łódź konkurs
Autor: mat. prasowy

Poznajcie pełną listę zwycięzców klikając >>tutaj<<

Śledźcie media społecznościowe Port Łódź, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o konkursach czy też akcjach specjalnych, a także cykl porad wnętrzarskich. Już niedługo pojawi się odcinek o nadchodzących trendach w wyposażeniu wnętrz.

Artykuł sponsorowany