telewizor

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK

SZOKUJĄCE

Telewizor był włączony, ale gospodarz dawno nie żył. W mieszkaniu odkryto zwłoki 74-latka

2023-01-23 22:48

W poniedziałek, 23 stycznia, przed godziną 10 w mieszkaniu przy ul. Sienkiewicza łódzcy strażacy odkryli zwłoki 74-letniego mężczyzny! Lokator najprawdopodobniej nie żył już od kilkunastu godzin. Na jego ciele widoczne były plamy opadowe. Ratownicy nie podjęli próby reanimacji mężczyzny.

Łódź. Ciało starszego mężczyzny w kamienicy w centrum Łodzi

Sąsiedzi zaalarmowali łódzkich policjantów. Znajomi 74-latka nie mogli się dostać do jego mieszkania. Emeryt nie otwierał im drzwi. Nie odpowiadał na pukanie. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji z kolei zawiadomili strażaków. Po przybyciu wszystkich służb na miejsce, funkcjonariusze usłyszeli dobiegający z mieszkania dźwięk włączonego telewizora! To ich zszokowało! 

Na miejsce zadysponowało jeden zastęp strażaków, sześciu ratowników – mówił w rozmowie z Expressem Ilustrowanym dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łodzi.

Ratownicy wyważyli drzwi, które zamknięte były od wewnątrz i weszli do środka. Tam zobaczyli, że mężczyzna nie żyje. Z powodu znacznego rozkładu ciała, odstąpiono od reanimacji – dodał.

74-latek zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Lekarz nie stwierdził w jego śmierci udziału osób trzecich – poinformował Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Sonda
Czy przydarzył ci się kiedyś jakiś wypadek w domu?

Jak dbać o bezpieczeństwo i zdrowie seniora na odległość?

Z pomocą przychodzi TELEOPIEKA. Posłuchaj, jak nowoczesne technologie pomagają rodzinom osób starszych!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają