Testy na koronawirusa w Łodzi. Nowe mobilne punkty pobrań na parkingach! [SZCZEGÓŁY]

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. shameersrk

Testy na koronawirusa: Łódź ma nowe mobilne punkty pobrań na parkingach! [SZCZEGÓŁY]

2020-10-22 9:20

Szybkie testy na koronawirusa w Łodzi można wykonać od wczoraj (21.10.2020 r.) w dwóch nowych punktach. W nowo otwartych punktach przystosowanych do wykonywania testów Drive Thru na obecność wirusa Sars-Cov-2, wykonywane są zarówno testy komercyjne, jak i refundowane przez NFZ.

W środę (21.10) otwarte zostały w Łodzi dwa stacjonarne punkty, w których można zrobić testy na koronawirusa. Przystosowane są one do wykonywania testów Drive Thru, które nie wymagają od osoby testowanej wysiadania z samochodu.

ZOBACZ NAJNOWSZY RAPORT: Koronawirus BIJE REKORDY. Tak dużej liczby zgonów i zakażeń jeszcze nie było! Ile nowych zachorowań w woj. łódzkim? [DANE]

Od wczoraj testy na koronawirusa w Łodzi będą przeprowadzane na parkingach obiektów zarządzanych przez Miejską Arenę Kultury i Sportu: Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138 oraz Moto Areny Łódź przy ul. 6. Sierpnia.

Testy na koronawirusa w Łodzi - na NFZ i komercyjnie

W tych miejscach wykonywane są zarówno testy komercyjne, jak i refundowane przez NFZ - za okazaniem skierowania od lekarza. Po przeprowadzeniu testu wynik ma być dostępny w ciągu 24 godzin.

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ: Łódź: Badanie na koronawirusa na NFZ. Darmowe testy na COVID-19 w mobilnych punktach wymazowych [LISTA MIEJSC]

Testy na parkingach Stadionu Miejskiego i Moto Areny Łódź będą odbywać się codziennie przez 7 dni w tygodniu w godz. 7:00 – 13:00.

Dojazd do punktu

i

Autor: mat. prasowe
Radom - kolejka do jedynego w mieście punktu wymazu na obecność SARS COV-2.