Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible [QUIZ]

i

Autor: Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0; Alan Light/CC BY 2.0 - oba Wikimedia Commons Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible [QUIZ] (na zdj. Tom Cruise w 2017 i 1989 r.)

QUIZ. Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

2021-10-12 14:18

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? Gwiazdor filmów, jak m.in. "Top Gun" czy serii "Mission: Impossible" zaczynał karierę na początku lat 80., zyskując sławę komedią "Ryzykowny interes". Później były m.in. "Kolor pieniędzy", "Rain Man" czy "Jerry Maguire", aż Tom Cruise na dobre zagościł w filmach o przygodach agenta Ethana Hunta.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible [QUIZ]

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? Gwiazdor takich filmów, jak m.in. "Top Gun" i serii "Mission: Impossible" pojawił się na trybunach stadionu w San Francisco i od razu rozgorzały plotki, a biorąc pod uwagę zdjęcia, od razu rozgorzały plotki na temat tego, co stało się z twarzą aktora: Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go poznać, co on sobie zrobił?! ZDJĘCIA. Tom Cruise, niezależnie od wyglądu nadal pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawanych i lubianych gwiazd kina, co zawdzięcza nie tylko wyżej wymienionym filmom. Zaczynał na początku lat 80. i już wkrótce przyszedł pierwszy duży sukces w postaci obrazu "Ryzykowny interes" ("Risky Business"), za który otrzymał pierwszą nominację do Złotego Globu. Swoją ogólnoświatową sławę zawdzięcza za to dwóm produkcjom z 1986 r.: "Top Gun" i "Kolorowi pieniędzy". Pierwsza okazała się wielkim sukcesem komercyjnym, natomiast w drugiej Tom Cruise zagrał u Martina Scorsesego, partnerując w dodatku na szklanym ekranie jednej z legend amerykańskiego kina, tj. Paulowi Newmanowi.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible [QUIZ]

Tom Cruise błysnął również w drugiej połowie lat 80. i ugruntował swoją pozycję gwiazdora młodego pokolenia w Hollywood. Pod koniec dekady wystąpił w takich filmach, jak "Rain Man" czy "Urodzony 4 lipca", a dobrą passę kontynuował także w latach 90., biorąc udział w takich produkcjach, jak "Ludzie honoru", "Firma" czy" "Wywiad z wampirem". W 1996 r. Tom Cruise wystąpił w dobrze przyjętym obrazie "Jerry Maguire", za co dostał drugą w karierze nominację do Oscara. W tym samym roku zadebiutował też w serii "Mission: Impossible", której gwiazdą pozostaje do dziś - w przyszłym roku będzie miała swoją premierę 7. część cyklu o przygodach agenta Ethana Hunta. Jak dobrze pamiętacie te i wiele innych filmów z udziałem Toma Cruise'a? Sprawdzicie to w naszym quizie.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany