Tragedia na Balcerku! Niezabezpieczony bus huknął w kobietę

i

Autor: Shutterstock Kobieta, która sprzedawała na targowisku "Balcerek" w Piotrkowie Trybunalskim, została potrącona przez staczającego się busa, zdj. ilustracyjne

Fatalny wypadek

Tragedia na "Balcerku"! Niezabezpieczony bus huknął w kobietę

2023-09-18 10:10

Kobieta, która sprzedawała na targowisku "Balcerek" w Piotrkowie Trybunalskim, została potrącona przez staczającego się busa. Okazało się, że 74-letni właściciel nie zabezpieczył odpowiednio samochodu, który uderzył prosto w kobietę. 55-latka trafiła z obrażeniami ciała do szpitala, natomiast policjanci przebadali mężczyznę na obecność alkoholu we krwi.

Wypadek na targowisku w Piotrkowie. Bus potrącił kobietę

Niezabezpieczony bus staranował kobietę handlującą na targowisku miejskim "Balcerek" w Piotrkowie Trybunalskim. Tamtejsza policja poinformowała o wypadku w niedzielę, 17 września. Jak ustalili mundurowi, samochód zaparkował na tym samym terenie 74-letni mieszkaniec Piotrkowa, ale auto nie zostało właściwie zabezpieczone i zaczęło się staczać, po czym uderzyło w 55-latkę, która sprzedawała swoje wyroby. Poszkodowana odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala, ale nie wiadomo, w jakim jest stanie. Interweniujący na miejscu policjanci z Piotrkowa przebadali mężczyznę na obecność alkoholu i okazało się, że był trzeźwy. - Odpowie teraz za swój czyn przed sądem - informują mundurowi.

Tu zginął syn Sylwii Peretti. Na bulwarze w Krakowie nie ma już śladu