Makabra!

Tragedia pod Skierniewicami. Roztrzaskał się fordem o transformator, poraził go prąd. Nie żyje

2023-01-28 11:20

Makabryczny wypadek pod Skierniewicami. W piątek (27 stycznia) na drodze w miejscowości Strobów osobowy ford wypadł z drogi i huknął w przydrożny słup z transformatorem. Przybyli na miejsce ratownicy zastali makabryczny widok. Kierujący pojazdem odniósł poważne obrażenia. Wszystko wskazuje na to, że po zderzeniu raził go prąd.

Strobów. Makabryczny wypadek, prąd raził kierowcę

Dramat rozegrał się na łuku drogi. - Około godziny 23 samochód osobowy ford s-max wypadł z jezdni i uderzył w transformator. Przybyli na miejsce ratownicy prowadzili długą akcję ratunkową. Przez godzinę trwała reanimacja mężczyzny. Niestety zmarł – powiedziała mł. asp. Justyna Florczak-Mikina z policji w Skierniewicach. Jak dodała, obrażenia na ciele kierowcy świadczył o porażeniu prądem. 47-latek był mieszkańcem Strobowa. Teraz sprawę bada prokuratura. Śledczy zlecą wykonanie sekcji zwłok, która pozwoli ustalić dokładną przyczynę zgonu kierowcy. Zbadają też, w jaki sposób doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Strażacy biorący udział w akcji ratunkowej opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z wypadku. Widać na nich roztrzaskane auto. Siła uderzenia przełamała betonowy słup transformatora niczym zapałkę. Widać też roztrzaskaną skrzynkę elektryczną oraz zwisające zerwane przewody.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?