Tragiczny wypadek pod Łęczycą. 34-latek zabił się na paralotni. Co tam się stało?

2021-06-10 10:33
Tragiczny wypadek pod Łęczycą. 34-latek zabił się na paralotni
Autor: Policja /KWP Łódź

Śmiertelny wypadek w miejscowości Besiekiery w gminie Grabów niedaleko Łęczycy miał miejsce w środę (9.06.2021). Ze wstępnych informacji policji wynika, że pilotowana przez 34-latka paralotnia w trakcie lotu spadła na ziemię. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek paralotniarza miał miejsce 9 czerwca po godzinie 19 w rejonie miejscowości Besiekiery w powiecie Łęczyckim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 34-letni mieszkaniec województwa podlaskiego pilotujący paralotnię, z nieznanych przyczyn stracił nad nią panowanie i spadł na ziemię z wysokości kilkudziesięciu metrów. - Ranny mężczyzna został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy 34-latek zmarł - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.

CZYTAJ TEŻ: Wypadek w Bedoniu. Pijany kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa. Zabił kobietę

Wisłostrada się zapadła. Wielka dziura sparaliżowała Warszawę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE