Dachujący samochód

i

Autor: shuterstock Dachujący samochód

Dramat!

Tragiczny wypadek na A2 w Łódzkiem. Młody mężczyzna nie żyje

2023-01-07 21:33

Tragiczny wypadek na autostradzie A2 między Łowiczem a Łodzią. Na wysokości miejscowości Nowostawy Dolne dachowało osobowe auto. Niestety, ok. 20-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a dwie kobiety w wieku ok. 18 lat zostały ranne.

Śmiertelny wypadek na A2 w Łódzkiem

Tragiczny wypadek miał miejsce w sobotę, 7 stycznia około godz. 18.30 na autostradzie A2 w Nowostawach Dolnych w pow. brzezińskim. Jak podaje TVP3 Łódź, samochód osobowy marki bmw dachował na 367 kilometrze autostrady. - Dwie osoby zostały poddane reanimacji. Jest jedna ofiara śmiertelna: to ok. 20-letni mężczyzna - powiedział rzecznik KW PSP mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Dwie młode kobiety w wieku około 18 lat zostały poszkodowane. W Nowostawach Dolnych, między Łowiczem a Łodzią, są znaczne utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni A2 w kierunku Poznania - wskazał Tomasz Wojciechowski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W akcji oprócz dwóch zespołów medycznych i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego brało udział sześć zastępów strażaków.

To nie jedyny tragiczny tragiczny wypadek tego wieczora w woj. łódzkim. Pod Łęczycą samochód osobowy marki fiat stanął w płomieniach po zderzeniu z oplem. Zginął 23-latek.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Nasi Partnerzy polecają