Tragiczny wypadek w Łodzi

i

Autor: Dariusz Kucharski

MASAKRA w Łodzi. Na prostej drodze auto rozbiło się na drzewie. Nie żyje kobieta [WIDEO, FOTO]

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek na ul. Sianokosy w Łodzi. Samochód osobowy z impetem uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku zginęła około 50-letnia kobieta - informuje PAP.

Jak poinformował mł. bryg. Jędrzej Pawlak z łódzkiej straży pożarnej, do wypadku doszło około godz. 12:00 na ulicy Sianokosy. Strażacy z rozbitego auta wydobyli osobę poszkodowaną bez funkcji życiowych. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji ok. 50-letnia kobieta zmarła.

Zobacz też: Uniejów: Pokusił się na jedzenie i alkohol. Wpadł na gorącym uczynku

Ofiarą wypadku była prawdopodobnie kierująca autem. Według wstępnych ustaleń z niewiadomych przyczyn prowadzony przez nią samochód z dużym impetem uderzył w drzewo.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci. Na miejscu pracują też cztery zastępy straży pożarnej. Ulica Sianokosy jest zablokowana w obu kierunkach.

AKTUALIZACJA: Samochodem kierowała 65-letnia kobieta, która na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jej ford uderzył w drzewo po lewej stronie jezdni, odbił się od niego, wrócił na asfalt, po czym zatrzymał się po drugiej jego stronie. Siła była tak duża, że z samochodu wypadł silnik. Droga przez kilka godzin w tym miejscu będzie jeszcze zablokowana.

Zobacz też: Łódzkie: Niewybuch w parafii. Niebezpieczna "pamiątka" z czasów wojny wstrzymała remont

Tragiczny wypadek w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany