Tuszyn. Strzelił do przypadkowego mężczyzny. Trafił 38-latka prosto w klatkę piersiową

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Alexas_Fotos

Tuszyn. Strzelił do przypadkowego mężczyzny. Trafił 38-latka prosto w klatkę piersiową

2021-07-19 19:21

Do groźnych wydarzeń doszło przy jednej z restauracji w Tuszynie (woj. łódzkie). Do grupy przypadkowych osób podszedł 31-letni mężczyzna, wyciągnął pistolet i strzelił, trafiając jedną z osób prosto w klatkę piersiową. Świadkowie zdarzenia byli w szoku, ale szybko zareagowali, zatrzymując mężczyznę. Jak się okazało, na szczęście nie doszło do tragedii.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w minioną sobotę (17 lipca) przed godziną 22:00 nieopodal jednej z restauracji w Tuszynie. Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec Tuszyna podszedł do grupy przypadkowych osób stojących przed wejściem do lokalu, wyciągnął pistolet i strzelił w kierunku jednego z mężczyzn. Trafił 38-latka metalową kulką w klatkę piersiową. Na szczęście nie doszło do tragedii i pokrzywdzony nie wymagał hospitalizacji. Agresor został obezwładniony przez osoby stojące przed lokalem. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wywróciły się na hulajnodze. Były pijane

- Jak się okazało pistolet, którego użył, to replika broni na metalowe kulki. 31-latek został zatrzymany przez mundurowych. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Jak podaje policja, w przeszłości mężczyzna miał już konflikty z prawem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany