Niemowlę śpi podczas karmienia

i

Autor: Getti Images Niemowlę zasypia tylko podczas karmienia? Tak łatwo i łagodnie przełamiesz ten nawyk

Nowe informacje

Urodziły się czworaczki! Nowe informacje na temat rodzeństwa z Łodzi

2023-03-29 19:50

Michalina, Aleksander, Tymoteusz i Dominika to czworaczki, które dwa miesiące temu urodziły się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Szansa na taki poród wynosi jeden do stu kilkudziesięciu tysięcy! Teraz medycy podali nowe informacje na temat stanu zdrowia dzieci. Tylko niektóre z nich mogły opuścić szpital!

W Łodzi urodziły się czworaczki. Leżały na oddziale intensywnej terapii. Lekarze wydali nowy komunikat

Osiem tygodni temu ta wiadomość lotem błyskawicy obiegła Polskę. W łódzkim Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki przyszły na świat czworaczki. Szansa na taki poród wynosi jeden do stu kilkudziesięciu tysięcy! Michalina, Aleksander, Tymoteusz i Dominika to dzieci państwa Żubertów spod Tomaszowa Mazowieckiego. Kiedy dzieci przyszły na świat, musiały pozostawać pod ścisłą kontrolą lekarską na oddziale intensywnej terapii, ponieważ nie były w stanie oddychać samodzielnie. Teraz podano nowe informacje na temat czworaczków! Czy wszystkie maluchy są już zdrowe?

Dwoje dzieci już jest w domu, stan pozostałych jest dobry, ale muszą jeszcze poczekać

Jak się okazuje, dwoje z dzieci, Michalina i Aleksander, już opuściło szpital. Dwoje pozostałych dzieci musi jeszcze zostać w klinice, jednak lekarze oceniają ich stan jako bardzo dobry. "Co nas ogromnie cieszy, to fakt, że dzieci uniknęły klasycznych powikłań wcześniactwa, wychodzą w stanie dobrym. Jedynie najmniejszy chłopiec ma jeszcze cechy niewydolności oddechowej i wymaga delikatnego wsparcia" - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej prof. Ewa Gulczyńska z Kliniki Neonatologii, Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka ICZMP.

QUIZ. Prawda czy fałsz? Twoje dzieci będą TO wiedzieć! Zaliczamy od 9/10

Pytanie 1 z 10
Delfin to ryba:
Mama świnka urodziła czworaczki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany