Urząd miasta ostrzega mieszkańców! Ludzka podłość nie zna granic...

i

Autor: Shutterstock & @lodzpolska/Facebook W okolicach ul. Milionowej w Łodzi pojawiły się kawałki kiełbasy nadziane trutką, przed czym postanowił ostrzec mieszkańców tamtejszy urząd miasta

Sprawą zajęła się policja

Urząd miasta ostrzega mieszkańców! "Ludzka podłość nie zna granic..."

2023-09-21 19:18

W okolicach ul. Milionowej w Łodzi pojawiły się kawałki kiełbasy nadziane trutką, przed czym postanowił ostrzec mieszkańców tamtejszy urząd miasta. Pod facebookowym wpisem magistratu pojawiło się prawie 900 komentarzy, w których ludzie nie przebierają w słowach, co należałoby zrobić ze sprawcą lub sprawcami. Policja sprawdza już monitoring z ul. Milionowej.

Kiełbasa z trutką na Milionowej w Łodzi. Urząd miasta ostrzega mieszkańców

Kto rozrzucił kiełbasę z trutką na ul. Milionowej w Łodzi? Sprawę nagłośnił tamtejszy urząd miasta, ostrzegając mieszkańców, którzy wyprowadzają tam na spacer swoje czworonogi. Nie wiadomo na razie, czy to wyjątkowo głupi żart, czy ktoś naprawdę chcę, by skuszone zapachem zwierzęta umierały w męczarniach. - Ludzka podłość nie zna granic... W okolicach ul. Milionowej ktoś rozrzuca kawałki kiełbasy nadziane trutką. Od razu poinformowaliśmy straż miejską, która monitoruje teren. Uważajcie na swoje czworonogi! - piszą urzędnicy na profilu facebookowym "Łódź". Pod postem pojawiła się 845 komentarzy, a prawie 2 tys. ludzi postanowiło go udostępnić, by jak najwięcej osób dowiedziało się o zagrożeniu. Jak informuje tvn24.pl, sprawą zajęła również policja w Łodzi, która będzie m.in. przeglądać zapis z monitoringu, by ustalić sprawcę lub sprawców, którzy rozrzucili zatrute kawałki kiełbasy. Ludzie nie zostawiają na nich suchej nitki.

- Sprawcę złapać i nakarmić!!! - pisze jeden z użytkowników.

Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Pies jakiej rasy jest widoczny na zdjęciu?
Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]
Jelenie na rykowisku. Głośny ryk robi wrażenie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany