Uwaga kierowcy! Autostrada A1 w Łodzi zablokowana. Co tam się stało?

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb /zdjęcie ilustracyjne

Ogromny korek na A1!

Uwaga kierowcy! Autostrada A1 w Łodzi zablokowana. Co się stało?

2022-08-05 13:05

Uwaga kierowcy! Autostrada A1 w Łodzi zablokowana. Utrudnienia występują na drodze w kierunku Katowic. Utworzył się gigantyczny korek. To po wypadku, do którego doszło w piątek (5.08) wczesnym popołudniem. Jak podaje policja, przewrócił się bus z sześciorgiem pasażerów. Według wstępnych informacji, są ranni.

Utrudnienia na A1 po wypadku (5.08.2022). Są ranni

W piątek (5 sierpnia) około godziny 12:20 na autostradzie A1 miał miejsce groźny wypadek. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, na 315 kilometrze, pomiędzy węzłami Łódź Wschód i Łódź Górna, przewrócił się bus z sześcioma pasażerami. Początkowo GDDKiA informowało o dwóch osobach rannych, jednak ich liczba wzrosła do trzech. Jezdnia w kierunku Katowic jest obecnie całkowicie zablokowana. Przed godziną 14:00 na A1 utworzył się ogromny korek, sięgający 8 kilometrów. Policja organizuje objazdy. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć na drodze pod Sulejowem. Jedna z nastolatek walczy o życie [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, do innego groźnego wypadku na autostradzie A1 doszło w minioną środę (3 sierpnia). W okolicach Kutna jadący w kierunku Łodzi TIR zjechał z drogi i uderzył w bariery dźwiękochłonne. Pojazd został zmiażdżony. Po kierowcę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga przez wiele godzin była zablokowana. 

O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE