zdj. ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb /zdjęcie ilustracyjne

Ogromny korek na A1!

Uwaga kierowcy! Autostrada A1 w Łodzi zablokowana. Co się stało?

2022-08-05 13:05

Uwaga kierowcy! Autostrada A1 w Łodzi zablokowana. Utrudnienia występują na drodze w kierunku Katowic. Utworzył się gigantyczny korek. To po wypadku, do którego doszło w piątek (5.08) wczesnym popołudniem. Jak podaje policja, przewrócił się bus z sześciorgiem pasażerów. Według wstępnych informacji, są ranni.

Utrudnienia na A1 po wypadku (5.08.2022). Są ranni

W piątek (5 sierpnia) około godziny 12:20 na autostradzie A1 miał miejsce groźny wypadek. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, na 315 kilometrze, pomiędzy węzłami Łódź Wschód i Łódź Górna, przewrócił się bus z sześcioma pasażerami. Początkowo GDDKiA informowało o dwóch osobach rannych, jednak ich liczba wzrosła do trzech. Jezdnia w kierunku Katowic jest obecnie całkowicie zablokowana. Przed godziną 14:00 na A1 utworzył się ogromny korek, sięgający 8 kilometrów. Policja organizuje objazdy. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć na drodze pod Sulejowem. Jedna z nastolatek walczy o życie [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, do innego groźnego wypadku na autostradzie A1 doszło w minioną środę (3 sierpnia). W okolicach Kutna jadący w kierunku Łodzi TIR zjechał z drogi i uderzył w bariery dźwiękochłonne. Pojazd został zmiażdżony. Po kierowcę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga przez wiele godzin była zablokowana. 

O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają