Artur Baranowski wraca do gry. Znowu pobije rekord? Wiemy, w którym teleturnieju wystąpi

i

Autor: kadr "Jeden z dziesięciu" Artur Baranowski, który zasłynął ustanowieniem rekordu punktowego teleturnieju "Jeden z dziesięciu", wraca do TVP, by wystąpić w kolejnym programie - będzie to "Va Banque"

Znamy też datę emisji programu

Artur Baranowski wraca do gry. Znowu pobije rekord? Wiemy, w którym teleturnieju wystąpi

2024-04-05 23:05

Artur Baranowski, który zasłynął ustanowieniem rekordu punktowego teleturnieju "Jeden z dziesięciu", wraca do TVP, by wystąpić w kolejnym programie. Mieszkaniec Śliwnik w województwie łódzkim zaimponował telewidzom, wygrywając jeden z odcinków liczbą 803 punktów. 28-latek odpowiedział prawidłowo na wszystkie postawione pytania. Czy znowu wszystkich zadziwi?

Artur Baranowski wraca do TVP. Wystąpi w teleturnieju "Va Banque"

"Va Banque" to kolejny teleturniej TVP, w którym wystąpi Artur Baranowski. O mieszkańcu Śliwnik w województwie łódzkim zrobiło się głośno w całej Polsce, gdy wygrał odcinek "Jednego z dziesięciu", zdobywając maksymalną liczbę punktów, jaką mógł. Dzięki temu, że odpowiedział na wszystkie pytania Tadeusza Sznuka, zgromadził ich aż 803, ustanawiając tym samym absolutny rekord popularnego programu. 28-latek nie wziął jednak udziału w finale teleturnieju, bo w drodze na nagranie zepsuł mu się samochód.

Dalsza część tekstu poniżej.

Groby prowadzących i uczestników teleturniejów. Mistrzowie "Va Banque", "Jeden z dziesięciu" i "Miliard w rozumie". Niezapomniani

W którym odcinku "Va Banque" wystąpi Artur Baranowski?

Artura Baranowskiego zobaczymy ponownie w TVP w środę, 3 kwietnia, gdy zaplanowano emisję kolejnego odcinka teleturnieju "Va Banque". Początek o godz. 18.10. W przyszłym tygodniu program ruszy zresztą w nowej odsłonie, a w roli prowadzącego zadebiutuje popularyzator wiedzy, pisarz i dziennikarz - Radosław Kotarski, który zastąpi Przemysława Babiarza.

- To dla mnie duże wyróżnienie, że zostałem zaproszony do tego programu, zwłaszcza że wcześniej prowadzili go wybitni szermierze słowa i elegancji – powiedział Kotarski cytowany przez stronę tvp.pl.