W Łodzi rusza festiwal Soundedit 2022. Koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, warsztaty i spotkania

i

Autor: pixabay.com, CC0 /zdjęcie ilustracyjne

Będzie się działo!

W Łodzi rusza festiwal Soundedit 2022. Koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, warsztaty i spotkania

2022-11-02 14:28

Już 3 listopada rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit w łódzkiej Wytwórni. Na scenie zobaczymy i usłyszymy polskie i zagraniczne gwiazdy. W programie również warsztaty i spotkania. Szczegóły w materiale.

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit rozpocznie się w klubie Wytwórnia w czwartek (3 listopada). Dzień ten będzie poświęcony łódzkim artystom. Od godz. 18:00 zagrają: Cool Kids Of Death, Mona Polaski, Salvezza, L.Stadt i Psychocukier.

W piątek (4 listopada) o godz. 19:00 na scenie będzie punkowo i bardzo głośno. Długo wyczekiwany koncert, podczas którego na pewno usłyszymy kilka nowych utworów z wydanej niedawno płyty, zagra Dezerter. Obok polskiej grupy wystąpią anarchiści z Wielkiej Brytanii: Bad Breeding, Interrobang?! oraz Test Department. Dołączą do nich krajowi postpunkowcy: Hańba! i Zespół Sztylety.

Tego dnia w programie Soundedit 2022 znalazły się również całodniowe spotkania, panele i dyskusje.

Soundedit 2022 - sobotnie koncerty

Sobotnie koncerty rozpoczną się o godz. 18:00. "Będzie filmowo, alternatywnie i elektronicznie. Na scenie pojawią się najlepsi z najlepszych: Barry Adamson, Crime & The City Solution oraz Leftfield. Dołączą do nich polscy wykonawcy: debiutująca Ania Leon, poetycki duet Anieli oraz tajemnicza Bokka" - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Punktem kulminacyjnym sobotnich wydarzeń będzie uroczysta gala. Legendarna już statuetka „Człowieka ze Złotym Uchem”, wręczana podczas festiwalu, trafia do rąk najlepszych producentów muzycznych i uznanych artystów. W tym roku nagrody otrzymają: Barry Adamson – za pionierskie dokonania w dziedzinie produkcji muzycznej, a także Nick Mason, Piotr Madziar oraz Leszek Kamiński – za wybitne dokonania w dziedzinie produkcji muzycznej.

Więcej szczegółów o Soundedit 2022 znajdziecie na www.soundedit.pl.

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?
Tak się bawią Hindusi w Warszawie. Święto Światła DIVALI