Co należy zrobić, żeby swoje malowidło zobaczyć później na jednej z łódzkich kamienic?

i

Autor: pixabay.com /CC0/ fot. coyot Co należy zrobić, żeby swoje malowidło zobaczyć później na jednej z łódzkich kamienic?

W Łodzi trwa Art Mural Challenge. Zwycięski projekt zostanie namalowany na ścianie przy Tramwajowej [SZCZEGÓŁY]

2018-08-16 13:21

Stwórz projekt muralu i zgarnij nagrodę! Trwa konkurs dla fanów street artu. Co należy zrobić, żeby swoje malowidło zobaczyć później na jednej z łódzkich kamienic?

Art Mural Challenge to wyjątkowe przedsięwzięcie, mające na celu skupienie artystycznej społeczności Łodzi, okolicznych miast, a nawet całej Polski. Osoby wyróżniające się świeżym spojrzeniem na sztukę uliczną mogą wykazać się i zaprezentować swoje pomysły na wyjątkowy mural. Tematem konkursu jest odniesienie do Łodzi – miłości do tego miasta, a także uchwycenia jego niepowtarzalnego charakteru, w zmieniającej się rzeczywistości.

CZYTAJ TEŻ: Tropiki w samym sercu miasta. Zobaczcie zdjęcia z łódzkiej Palmiarni! [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

Co należy zrobić, żeby swoje malowidło zobaczyć później na jednej z łódzkich kamienic? O tym mówi organizatorka Paulina Świat z biura prasowego Profbud:

Art Mural Challenge ma formę otwartą, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Uczestnikiem może zostać każda pełnoletnia osoba z Polski lub zagranicy oraz całe zespoły autorskie. Projekt muralu musi być oryginalny, stworzony bezpośrednio dla celów akcji – nie może być plagiatem. Każdy może zgłosić do konkursu więcej niż jedną propozycję pamiętając, że powinna się ona składać z dwóch części: wizualizacji muralu oraz osobnego pliku z projektem. Prace należy przesyłać w terminie od 2 do 31 sierpnia na stronie artmuralchallenge.com.pl.

ZOBACZ: Ta łódzka firma adoptowała już szóstkę pupili. Teraz szukają domu dla innych psów! [WIDEO]

Na najlepszą koncepcję będzie można głosować od 4 września.

Jury wybierze najlepszą pracę spośród 10, wyłonionych w trakcie głosowania online. Ogłoszenie wyników nastąpi pod koniec  września. Zwycięzca osobiście będzie czuwał nad artystycznym wykonaniem swojego projektu przez zespół studentów z ASP na ścianie kamienicy przy ulicy Tramwajowej 17 w Łodzi. Otrzyma również nagrodę specjalną w wysokości 10 000 zł.

Art Mural Challenge

i

Autor: plakat Art Mural Challenge

Zobacz TO WIDEO: