W łódzkiej Manufakturze powstał pierwszy w Polsce Rossmann z eko-automatem. Tu możesz przyjść z własną butelką na produkt

i

Autor: Rossmann

W łódzkiej Manufakturze powstał pierwszy w Polsce Rossmann z eko-automatem. Tu można przyjść z własną butelką na produkt

2020-06-22 12:01

Od połowy czerwca 2020 do Rossmanna w łódzkiej Manufakturze można wybrać się z własnym opakowaniem na chemię gospodarczą. Stanęła tam bowiem pierwsza taka w Polsce automatyczna stacja refill.

Rossmann w Manufakturze otworzył się ponownie w nowej odsłonie. Największą zmianą jest wprowadzenie ekologicznego rozwiązania, jakim jest automatyczna stacja refill. Rozwiązanie to ma przyczynić się do zmniejszenia ilości plastiku. Zasada jest prosta: przynosisz pojemnik i napełniasz go produktem, którego potrzebujesz. A jeśli nie masz pojemnika, możesz zakupić go na miejscu i korzystać z niego przy kolejnych zakupach.

ZOBACZ TEŻ: Lato w Manufakturze z plażą! Jak będzie wyglądać w tym roku?

Pierwszy taki Rossmann w Polsce

Rossmann w łódzkiej Manufakturze to pierwsza drogeria tej sieci w Polsce, w której wprowadzono automatyczną stację refill. W ekologicznym automacie znalazły się szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyny do naczyń oraz do prania i płukania tkanin.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Challenge - makijaż w 5 minut! Dołącz do zabawy