Klimat łódzkiej plaży w Manufakturze przeniesie nas na Ibizę

i

Autor: Materiały prasowe/Manufaktura Klimat łódzkiej plaży w Manufakturze przeniesie nas na Ibizę

Wakacje 2015 w Łodzi: Plaża w Manufakturze przeniesie nas na Ibizę [HOT LISTA IMPREZ]

2015-06-09 15:44

Rekordowa ilość piasku oraz najlepsze letnie imprezy - wakacje 2015 na plaży w łódzkiej Manufakturze zapowiadają się gorąco niczym na Ibizie. Sprawdź hot listę imprez!

Tegoroczna plaża w Manufakturze będzie rekordowa! Plac o wymiarach 34 x 44 metry zostanie wysypany 985. tonami świeżego piasku. Jak co roku pojawią się leżaki, kosze plażowe i hamaki, a wokół plaży stanie tropikalny beach bar z prawdziwymi palmami. Gorąca atmosfera, ciepły piasek pod stopami, sety DJ-skie, kolorowe koktajle - wieczorami będzie można się tu poczuć jak na słonecznej Ibizie. Najlepsze imprezy pod chmurką rozkręcać będzie DJ Lizard. Plaża pojawi się na rynku Manufaktury już 17 czerwca, spodziewajcie się niezapomnianych imprez!

Oto najgorętsze imprezy na plaży w Manufakturze 2015:

Zawody Ball Bumper
Przez całe wakacje plaża będzie też miejscem ważnych wydarzeń sportowo-rozrywkowych. Na weekend 11-12 lipca zaplanowano zawody Ball Bumper. To kule, nieco mniejsze o tych używanych do zorbingu, a po wejściu do nich nogi pozostają na zewnątrz i dzięki temu można biegać. Zawodnicy walcząc o piłkę, obijają się o siebie, przewracają, a nawet turlają. Krótko mówiąc: mnóstwo śmiechu i dobra zabawa gwarantowane!

Turniej siatkówki plażowej
Od 16 do 19 lipca czeka nas najważniejsza tegoroczna impreza na plaży: Plaża Open, czyli turniej siatkówki plażowej rozgrywany w przestrzeni miejskiej. Plaża w Manufakturze zmieni się w arenę eliminacji do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Zmierzy się ze sobą kilkadziesiąt par męskich i żeńskich.

Festiwal Ognia
1 sierpnia na plaży zrobi się niezwykle widowiskowo. To za sprawą Festiwalu Ognia – imprezy, która rozgrzeje (i to dosłownie!) każdego. Pokazy aktorów z teatrów ognia zawsze spotykają się z dużym entuzjazmem widzów. Nic dziwnego: żonglerka ognistymi kulami, spektakularny taniec poi, a nawet elementy akrobatyki i pantomimy w połączeniu z wszechobecnym ogniem sprawiają, że plenerowe, nocne spektakle przyciągają tłumy.

Tor do skimboardingu
Kolejnym wydarzeniem jest „Skimboardowe szaleństwo na plaży”. W dniach 19-23 sierpnia na plaży stanie tor do skimboardingu, czyli efektownych ślizgów w płytkiej wodzie. Tor w Manufakturze będzie miał aż 30 metrów długości.

Plaża działać będzie przez całe wakacje. Na 6 września zaplanowano pożegnalną imprezę na zakończenie sezonu.

Jak Wam się podoba rozkład jazdy imprez? Piszcie!

Nasi Partnerzy polecają