Widzew chce świętować swój jubileusz "na ŁKS-ie". Atlas Arena WYCOFA SIĘ z imprezy?

2020-02-14 9:05 BE
Atlas Arena Łódź
Autor: Zorro2212

110-lecie obchodzi w tym roku Widzew Łódź. Z tej okazji klub planował zorganizować dużą imprezę w Atlas Arenie. Władze miasta się zgodziły, na drodze jednak stanęli kibice ŁKS Łódź, którzy są przeciwni, by kibice Widzewa świętowali "na ich terenie", twierdząc, że to prowokacja.

Jak czytamy w Expressie Ilustrowanym, Miejska Arena Kultury i Sportu wycofała się i odmówiła organizacji imprezy z okazji jubileuszu 110-lecia Widzewa w Atlas Arenie.

Jak wiadomo, na obchody "w hali Atlas Arena znajdującej się na historycznych terenach Łódzkiego Klubu Sportowego" nie zgodzili się kibice ŁKS-u, twierdząc, że to prowokacja ze strony Widzewa.

- Nie mogliśmy się zgodzić na taki rozwój sytuacji - piszą kibice ŁKS-u w wydanym w środę (12 lutego) oficjalnym komunikacie.

- Po kilku nerwowych dniach dzisiaj otrzymaliśmy od Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu, Pana Krzysztofa Maciaszczyka zapewnienie, że zarządzana przez niego spółka wycofuje się z pomysłu i nie wyraża zgody na organizację wydarzenia w Atlas Arenie - czytamy.

Widzew Łódź domaga się ze strony władz Łodzi wyjaśnienia sytuacji.