Fuszerka pod Pabianicami

Wpadł w pułapkę zastawioną przez drogowców. Mercedes runął do wykopu

2023-04-26 14:00

Co za brak wyobraźni! Robotnicy z firmy budowlanej, którzy w miejscowości Górka Pabianicka pod Łodzią gruntownie przebudowują lokalną drogę, zapomnieli oznaczyć i zabezpieczyć swoich prac. W efekcie kierowca mercedesa, który podróżował tamtędy po zmroku wylądował swoim autem w głębokim na ponad metr wykopie.

- To chyba najciekawszy przypadek w naszej karierze – mówią pracownicy pomocy drogowej, którzy musieli wyciągać auto z dziury w jezdni.

Właściciel samochodu jadąc prostą drogą zupełnie nie spodziewał się takiego zagrożenia. Kiedy przez przednią szybę dostrzegł wyłaniający się z ciemności głęboki rów zamiast asfaltu nie był już w stanie zareagować. Mercedes SL500 runął do wykopu i zatrzymał się kilka metrów dalej w błocie. - Drogowcy zachowali się zupełnie nieodpowiedzialnie – mówi kierowca. – Dobrze, że to nie skończyło się jakimiś poważniejszymi konsekwencjami.

Jego auto trafiło do mechanika, a koszty naprawy pokryje ubezpieczyciel firmy remontowej. Po wypadku stosowne oznaczenia pojawiły się w końcu na miejscu.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś podobną sytuację na drodze na własne oczy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany