Wypadek na S8. 23-latek stracił panowanie nad kierownicą i dachował

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Wypadek na S8. 23-latek stracił panowanie nad autem i dachował

2021-08-10 10:24

Groźny wypadek miał miejsce w nocy z 9 na 10 sierpnia na drodze ekspresowej S8 w woj. łódzkim. 23-letni kierowca stracił panowanie nad kierownicą i dachował.

Wypadek na S8 miał miejsce na 165 kilometrze w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca jadący samochodem marki Renault Thalia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w bariery ochronne i dachował. Jak poinformowała policja, w wyniku tego zdarzenia jedna z osób podróżujących pojazdem, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Pracujący na miejscu policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane ze zdarzeniem. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Sprawcy wypadku, którym okazał się być 23-letni mieszkaniec Warszawy, grozi kara do 3 lat więzienia.

Pędził 250 km/h i nie zwalniał. Był poszukiwany przez trzy prokuratury
Wypadek na S8. 23-latek stracił panowanie nad kierownicą i dachował

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Przypomnijmy, niedawno na ulicach Łodzi doszło do niebezpiecznego incydentu. Pasażer srebrnej mazdy podróżował siedząc w oknie, a następnie wspiął się na dach. Policja szuka kierowcy i pasażera. CZYTAJ WIĘCEJ: To nagranie szokuje! Pasażer mazdy na dachu auta na ulicach Łodzi