Ciężarówka

i

Autor: Shutterstock Ciężarówka

Tajemnoczy wypadek pod Kutnem

Wypadek w Dudkach. 22-latek zginął potrącony przez ciężarówkę. Ważny komunikat policji

2022-11-16 16:23

Tragiczna śmierć 22-latka w Dudkach pod Kutnem. Chłopak został potrącony przez ciężarówkę. Miejscowi policjanci opublikowali pilny komunikat w tej sprawie. Poszukują świadków zdarzenia, którzy mogą coś wiedzieć na temat tego zdarzenia.

Tragiczny wypadek miał miejsce 4 listopada około godz. 23.00. Jak opisywała policja, w miejscowości Dudki na obszarze wiejskim kierujący samochodem marki honda zjechał na pobocze drogi krajowej nr 60. Przy jednej z posesji wysiadło dwoje pasażerów. - Jedno z nich, młody mężczyzna wyszedł zza pojazdu na jezdnię i został potrącony przez tira. Kierujący nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Warszawy. 22-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu - opisywała wypadek policja w Kutnie. Mundurowi po blisko dwóch tygodniach od tej tragedii wydali ważny komunikat.

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat wypadku drogowego, który miał miejsce w nocy z 4 na 5 listopada 2022 roku na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Dudki około godziny 23.00 o kontakt z kutnowską komendą. Apelujemy w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory i w tym czasie przejeżdżali DK nr 60 w okolicach miejscowości Dudki lub jechali tą drogą w kierunku miejscowości Witonia. Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Państwa informacje mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku - czytamy w policyjnym komunikacie. Każdy, kto był świadkiem 47 842-21-00 lub udać się do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie przy ul. Toruńskiej 14.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Umarł na ognisku przez wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają