Wypadek w Łowiczu: 27-latka DACHOWAŁA w audi. Odpowie za SPOWODOWANIE ZAGROŻENIA bepieczeństwa w ruchu drogowym! /foto ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Alexas_Fotos

Wypadek w Łowiczu: 27-latka DACHOWAŁA w audi. Odpowie za SPOWODOWANIE ZAGROŻENIA bezpieczeństwa w ruchu drogowym!

2020-11-24 16:41

Wypadek na DK 14 w Łowiczu (23.11.2020) miał miejsce na ul. Podgrodzie. 27-letnia kobieta kierująca audi A4 nie wyrobiła na zakręcie, uderzyła w latarnię, a następnie dachowała. Jak się okazało, była pijana. Teraz grożą jej poważne konsekwencje.

Wypadek na ul. Podgrodzie w Łowiczu miał miejsce przed godziną 20:00. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca audi A4 27-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, jadąc w kierunku Jamna, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i na zakręcie zjechała na przeciwny pas ruchu uderzając w latarnię uliczną, a następnie auto dachowało. Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Okazało się natomiast, że jest pijana.

- Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej, okazało się, że miała 1,9 promila alkoholu w organizmie. Kobieta straciła uprawnienia do kierowania, a ponadto odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie w stanie nietrzeźwości - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Grozi jej teraz kara do dwóch lat więzienia. Policja apeluje do kierowców o rozsądek.

Wypadek awionetki koło Kozienic
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany